Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Секрети холостяка Іраклі Макацарія
<p>В гості до ведучої шоу Вечір з Наталею Гаріповою сезон 1 випуск 2 прийшов герой романтичного реаліті Холостяк-6 Іраклі Макацарія. Щоб запросити до себе в програму такого бажаного чоловіка, Гаріповій довелося піти на хитрість - вона поїхала до нього брати інтерв'ю і зіграла закохану журналістку! Також вона намагалася спокусити бізнесмена, зайшовши в його гримерку роздягненою!</p><p>Оскільки герой програми не одружений, та до того ж брав участь у проекті Холостяк, ведуча вирішила поцікавитися у дітей, яким вони його бачать. Що вийшло - дивіться у програмі Вечір з Наталією Гаріповою.</p><p>Чому ведуча намагалася напоїти Іраклі нареченого, який майстер-клас від героя підкорив дівчат, а також як він помстився за підколки і конкурси - дивіться у програмі Вечір з Наталією Гаріповою сезон 1 випуск 2.</p>

Секрети холостяка Іраклі Макацарія

Всі випуски | Сезон 1

Найкраще в сезоні

Секрети холостяка Іраклі Макацарія

В гості до ведучої шоу Вечір з Наталею Гаріповою сезон 1 випуск 2 прийшов герой романтичного реаліті Холостяк-6 Іраклі Макацарія. Щоб запросити до себе в програму такого бажаного чоловіка, Гаріповій довелося піти на хитрість - вона поїхала до нього брати інтерв'ю і зіграла закохану журналістку! Також вона намагалася спокусити бізнесмена, зайшовши в його гримерку роздягненою!

Оскільки герой програми не одружений, та до того ж брав участь у проекті Холостяк, ведуча вирішила поцікавитися у дітей, яким вони його бачать. Що вийшло - дивіться у програмі Вечір з Наталією Гаріповою.

Чому ведуча намагалася напоїти Іраклі нареченого, який майстер-клас від героя підкорив дівчат, а також як він помстився за підколки і конкурси - дивіться у програмі Вечір з Наталією Гаріповою сезон 1 випуск 2.