Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чому люди бояться ходити до лікарів? Людмила Шупенюк в студії програми
<p>В гостях 4 випускиу шоу Вечір з Наталею Гаріповою 1 сезону акушер-гінеколог і ведуча проекту Я Соромлюсь свого тіла Людмила Шупенюк. В програмі Наталія спробувала дізнатися, чому ж люди так сильно бояться лікарів. Для цього вона вирушила на прийом до Шупенюк, переодягнувшись в жінку похилого віку. Як відреагувала на розіграш Людмила?</p><p>Відомий лікар медичного проекту розповіла, з якими скаргами найчастіше звертаються до неї пацієнти і в яких несподіваних місцях їй доводилося ставити діагнози! Курйозні випадки з практики Шупенюк - як поставити діагноз по фотографії!</p><p>Також на програму прийшов чоловік Людмили та її дочка. Які цікаві історії розкажуть про неї її рідні - дивіться в шоу Вечір з Наталею Гаріповою сезон 1 випуск 4.</p>

Чому люди бояться ходити до лікарів? Людмила Шупенюк в студії програми

Всі випуски | Сезон 1

Найкраще в сезоні

Чому люди бояться ходити до лікарів? Людмила Шупенюк в студії програми

В гостях 4 випускиу шоу Вечір з Наталею Гаріповою 1 сезону акушер-гінеколог і ведуча проекту Я Соромлюсь свого тіла Людмила Шупенюк. В програмі Наталія спробувала дізнатися, чому ж люди так сильно бояться лікарів. Для цього вона вирушила на прийом до Шупенюк, переодягнувшись в жінку похилого віку. Як відреагувала на розіграш Людмила?

Відомий лікар медичного проекту розповіла, з якими скаргами найчастіше звертаються до неї пацієнти і в яких несподіваних місцях їй доводилося ставити діагнози! Курйозні випадки з практики Шупенюк - як поставити діагноз по фотографії!

Також на програму прийшов чоловік Людмили та її дочка. Які цікаві історії розкажуть про неї її рідні - дивіться в шоу Вечір з Наталею Гаріповою сезон 1 випуск 4.