Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Одкровення і жарти Олександра Педана
<p>У студії шоу Вечір з Наталею Гаріповою 1 сезону 5 випуску відомий телеведучий Олександр Педан. Ведуча підготувала для гостя програми сюрприз - запросила до студії його близького друга Володимира Дантеса, з яким їм належало пройти захоплюючий конкурс! У шоу Олександр жартував, грав, співав колискові і навіть розіграв друга Євгена Клопотенко, запропонувавши знятися йому в рекламному ролику. Але єдина умова - набрати 10 кг зайвої ваги!</p><p>Також ведучий поділився і особистими переживаннями. Він зізнався, що за 15 років спільного життя вони з дружиною переживали багато складних періодів. Ведучому приписували зради і навіть гомосексуальні зв'язки!</p><p>Дивіться веселі розіграші та конкурси за участю Олександра Педана онлайн в шоу Вечір з Наталією Гаріпова сезон 1 випуск 5.</p>

Одкровення і жарти Олександра Педана

Всі випуски | Сезон 1

Найкраще в сезоні

Одкровення і жарти Олександра Педана

У студії шоу Вечір з Наталею Гаріповою 1 сезону 5 випуску відомий телеведучий Олександр Педан. Ведуча підготувала для гостя програми сюрприз - запросила до студії його близького друга Володимира Дантеса, з яким їм належало пройти захоплюючий конкурс! У шоу Олександр жартував, грав, співав колискові і навіть розіграв друга Євгена Клопотенко, запропонувавши знятися йому в рекламному ролику. Але єдина умова - набрати 10 кг зайвої ваги!

Також ведучий поділився і особистими переживаннями. Він зізнався, що за 15 років спільного життя вони з дружиною переживали багато складних періодів. Ведучому приписували зради і навіть гомосексуальні зв'язки!

Дивіться веселі розіграші та конкурси за участю Олександра Педана онлайн в шоу Вечір з Наталією Гаріпова сезон 1 випуск 5.