Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Підкорювач жіночих сердець - Павло Зібров в гостях у Гаріпової
<p>У 6 випуску шоу Вечір з Наталією Гаріпова 1 сезону в гості завітав знаменитий Павло Зібров! Сім'янин з 24-річним стажем, співак і композитор розповість, як же створити міцні стосунки з дружиною. У програму прийде і сама Марина, щоб розповісти всю правду про те, який чоловік насправді в побуті!</p><p>Також Гаріпова влаштує битву поколінь: наскільки співак знайомий з культурою сучасної молоді - покаже змагання з восьмикласником Максиміліаном!</p><p>А також експеримент: який вигляд матиме співак без своїх знаменитих вусів? Артистові зголили вуса в програмі Photoshop і показали фотографію людям на вулицях столиці. Чи зможуть перехожі дізнатися Зіброва без вусів - дивіться в шоу Вечір з Наталією Гаріпова сезон 1 випуск 6.</p>

Підкорювач жіночих сердець - Павло Зібров в гостях у Гаріпової

Всі випуски | Сезон 1

Найкраще в сезоні

Підкорювач жіночих сердець - Павло Зібров в гостях у Гаріпової

У 6 випуску шоу Вечір з Наталією Гаріпова 1 сезону в гості завітав знаменитий Павло Зібров! Сім'янин з 24-річним стажем, співак і композитор розповість, як же створити міцні стосунки з дружиною. У програму прийде і сама Марина, щоб розповісти всю правду про те, який чоловік насправді в побуті!

Також Гаріпова влаштує битву поколінь: наскільки співак знайомий з культурою сучасної молоді - покаже змагання з восьмикласником Максиміліаном!

А також експеримент: який вигляд матиме співак без своїх знаменитих вусів? Артистові зголили вуса в програмі Photoshop і показали фотографію людям на вулицях столиці. Чи зможуть перехожі дізнатися Зіброва без вусів - дивіться в шоу Вечір з Наталією Гаріпова сезон 1 випуск 6.