Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дмитро Коляденко про красу і чоловічу білизну
<p>Епатаж і неординарність в 7 випуску шоу Вечір з Наталією Гаріпова 1 сезону. В гості до ведучої завітав Дмитро Коляденко - шоумен, популярний ведучий, талановитий танцюрист і хореограф!</p><p>Дмитро поділився секретами про своє особисте життя і про те, як на нього вплинули стосунки зі співачкою Іриною Білик. А також артист познайомив глядачів зі своїм сином і навіть пройшов випробування разом з ним! Наскільки добре батько та син знають один одного - дивіться конкурс від Гаріпової.</p><p>Коляденко також розповів, як треба себе любити, які жінки найкрасивіші і чому він створив лінію спідньої білизни для чоловіків.</p><p>Дивіться 7 випуск шоу Вечір з Гаріповою сезон 1 онлайн.</p>

Дмитро Коляденко про красу і чоловічу білизну

Всі випуски | Сезон 1

Найкраще в сезоні

Дмитро Коляденко про красу і чоловічу білизну

Епатаж і неординарність в 7 випуску шоу Вечір з Наталією Гаріпова 1 сезону. В гості до ведучої завітав Дмитро Коляденко - шоумен, популярний ведучий, талановитий танцюрист і хореограф!

Дмитро поділився секретами про своє особисте життя і про те, як на нього вплинули стосунки зі співачкою Іриною Білик. А також артист познайомив глядачів зі своїм сином і навіть пройшов випробування разом з ним! Наскільки добре батько та син знають один одного - дивіться конкурс від Гаріпової.

Коляденко також розповів, як треба себе любити, які жінки найкрасивіші і чому він створив лінію спідньої білизни для чоловіків.

Дивіться 7 випуск шоу Вечір з Гаріповою сезон 1 онлайн.