Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як бути сильною жінкою - поради Олі Полякової
<p>У шоу Вечір з Наталією Гаріповою 1 сезону 8 випуску любителька кокошников і ляпас - співачка Ольга Полякова.</p><p>Ведуча зі співачкою Олею Поляковою обговорили, як стати сильною жінкою. Адже в студію прийшла саме така гостя! Також Оля приміряла для себе новий образ - вона стала міністром сексуальної освіти і дала корисні рекомендації, як потрібно поводитися під час сексу.</p><p>Всім відомо, що Полякова обожнює кокошники. У співачки їх накопичилася вже неймовірна кількість на будь-який смак і колір. Гаріпова вирішила підзаробити на їх продажу і навіть зняла рекламу!</p><p>А також як же без шльопок! Не пропустіть батл з танців в шльопанцях у виконанні ведучоїї та Олі Полякової в шоу Вечір з Наталією Гаріпова сезон 1 випуск 8!</p>

Як бути сильною жінкою - поради Олі Полякової

Всі випуски | Сезон 1

Найкраще в сезоні

Як бути сильною жінкою - поради Олі Полякової

У шоу Вечір з Наталією Гаріповою 1 сезону 8 випуску любителька кокошников і ляпас - співачка Ольга Полякова.

Ведуча зі співачкою Олею Поляковою обговорили, як стати сильною жінкою. Адже в студію прийшла саме така гостя! Також Оля приміряла для себе новий образ - вона стала міністром сексуальної освіти і дала корисні рекомендації, як потрібно поводитися під час сексу.

Всім відомо, що Полякова обожнює кокошники. У співачки їх накопичилася вже неймовірна кількість на будь-який смак і колір. Гаріпова вирішила підзаробити на їх продажу і навіть зняла рекламу!

А також як же без шльопок! Не пропустіть батл з танців в шльопанцях у виконанні ведучоїї та Олі Полякової в шоу Вечір з Наталією Гаріпова сезон 1 випуск 8!