Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Папа-хуліган Олександр Самсонов вчиться хорошим манерам у своїх дочок
<p>У реаліті Хата на тата 3 сезону випуску 16 у центрі уваги сім'я одеського хулігана в кепці Олександра Самсонова. Оскільки напружуватися він не любить, то й роботу вибрав відповідну: вже багато років Саня возить контрабанду з Ташкента в Одесу. А поки тато по два місяці в рейсі, будинок, четверо дітей і господарство лягло на плечі його дружини. І так уже 12 років.</p><p>Хата на тата влаштує хулігану справжнє перевиховання. Поки дружина буде відпочивати, Сані доведеться навчитися читати, писати, готувати і навіть освоїти хореографію! Він знайде своє покликання в театрі, але втратить власних дітей!</p><p>Дивіться, як пройде тиждень перевиховання одеського тата Олександра Самсонова онлайн в шоу Хата на тата-3 випуск 16</p>

Папа-хуліган Олександр Самсонов вчиться хорошим манерам у своїх дочок

Всі випуски | Сезон 3

Найкраще в сезоні

Папа-хуліган Олександр Самсонов вчиться хорошим манерам у своїх дочок

У реаліті Хата на тата 3 сезону випуску 16 у центрі уваги сім'я одеського хулігана в кепці Олександра Самсонова. Оскільки напружуватися він не любить, то й роботу вибрав відповідну: вже багато років Саня возить контрабанду з Ташкента в Одесу. А поки тато по два місяці в рейсі, будинок, четверо дітей і господарство лягло на плечі його дружини. І так уже 12 років.

Хата на тата влаштує хулігану справжнє перевиховання. Поки дружина буде відпочивати, Сані доведеться навчитися читати, писати, готувати і навіть освоїти хореографію! Він знайде своє покликання в театрі, але втратить власних дітей!

Дивіться, як пройде тиждень перевиховання одеського тата Олександра Самсонова онлайн в шоу Хата на тата-3 випуск 16