Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Веселун і любитель гучних вечірок Олександр Тимошенко стає зразковим сім'янином
<p>У реаліті Хата на тата 3 сезону випуску 12 новий герой програми Олександр Тимошенко - наймолодший тато проекту, який тільки тим і живе, що розважається і гуляє з друзями. Його життя - суцільне свято. А от життя його дружини, яка виховує двох маленьких дітей, не таке веселе. Крім домашніх обов'язків, вона заробляє гроші, доглядає за чоловіком і обслуговує його вечірки з друзями. Навіть у вихідний день Сашко не дає дружині відпочинку - він приводить великі компанії товаришів, для яких їй потрібно приготувати і накрити на стіл. Дружина мріє про те, щоб чоловік нарешті взяв відповідальність за свою сім'ю і став допомагати їй.</p><p>Залишившись на тиждень без дружини, Олександр зіткнувся з безліччю незрозумілих йому речей, про які навіть і подумати не міг. Як дружина з усім справлялася?! Діти ж самі вирішили перевиховати тата: «Нехай сам прибирає, як мама», - каже донька.</p><p>Дивіться, як пройде тиждень перевиховання тата Олександра Тимошенко онлайн в шоу Хата на тата-3 випуск 12</p>

Веселун і любитель гучних вечірок Олександр Тимошенко стає зразковим сім'янином

Всі випуски | Сезон 3

Найкраще в сезоні

Веселун і любитель гучних вечірок Олександр Тимошенко стає зразковим сім'янином

У реаліті Хата на тата 3 сезону випуску 12 новий герой програми Олександр Тимошенко - наймолодший тато проекту, який тільки тим і живе, що розважається і гуляє з друзями. Його життя - суцільне свято. А от життя його дружини, яка виховує двох маленьких дітей, не таке веселе. Крім домашніх обов'язків, вона заробляє гроші, доглядає за чоловіком і обслуговує його вечірки з друзями. Навіть у вихідний день Сашко не дає дружині відпочинку - він приводить великі компанії товаришів, для яких їй потрібно приготувати і накрити на стіл. Дружина мріє про те, щоб чоловік нарешті взяв відповідальність за свою сім'ю і став допомагати їй.

Залишившись на тиждень без дружини, Олександр зіткнувся з безліччю незрозумілих йому речей, про які навіть і подумати не міг. Як дружина з усім справлялася?! Діти ж самі вирішили перевиховати тата: «Нехай сам прибирає, як мама», - каже донька.

Дивіться, як пройде тиждень перевиховання тата Олександра Тимошенко онлайн в шоу Хата на тата-3 випуск 12