Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Діджей Сергій Власов на перевихованні: чи може робота замінити сім'ю?
<p>У 5 випуску проекту Хата на тата 3 сезону нова історія стосунків! Глава сім'ї - ді-джей Сергій Власов. Ночами він розважає місцеву тусовку, піклується про те, щоб люди добре відпочили. Сергій популярний у себе в місті, дуже любить свою роботу і вважає її відповідальною та важкою. Коли ж тато після роботи приходить додому - він відпочиває! А його дружина змушена займатися побутом, дітьми, та ще й гроші заробляти.</p><p>Тиждень без дружини Сергію дався нелегко, він встиг оцінити внесок коханої в сім'ю, але чи стане він зразковим сім'янином?</p><p>Дивіться докладніше онлайн у 5 випуску Хата на тата сезон 3</p>

Діджей Сергій Власов на перевихованні: чи може робота замінити сім'ю?

Всі випуски | Сезон 3

Найкраще в сезоні

Діджей Сергій Власов на перевихованні: чи може робота замінити сім'ю?

У 5 випуску проекту Хата на тата 3 сезону нова історія стосунків! Глава сім'ї - ді-джей Сергій Власов. Ночами він розважає місцеву тусовку, піклується про те, щоб люди добре відпочили. Сергій популярний у себе в місті, дуже любить свою роботу і вважає її відповідальною та важкою. Коли ж тато після роботи приходить додому - він відпочиває! А його дружина змушена займатися побутом, дітьми, та ще й гроші заробляти.

Тиждень без дружини Сергію дався нелегко, він встиг оцінити внесок коханої в сім'ю, але чи стане він зразковим сім'янином?

Дивіться докладніше онлайн у 5 випуску Хата на тата сезон 3