Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як тато Юрій Яценко перевиховував дочок і робив з них справжніх леді
<p>Папа 12 випуску Хата на тата 5 сезону Юрій Яценко - місцева зірка в рідному селі, співак. Він упевнений, що повинен виступати від України на конкурсі «Євробачення», навіть зняв кліп для нього. А дружина тим часом тягне всі турботи по дому і сім'ї на собі. Він так захоплений творчістю, що зовсім не звертає уваги на своїх дочок. Через такого татового поведінки дві 14-річні дочки не хочуть вчитися, а планують тільки успішно вийти заміж. Запити у дівчаток великі, ось тільки чи вийде у них це зробити?</p><p>Юрій Яценко зрозумів, що не вміє без дружини нічого. Він «воював» зі швейною машинкою, мало не зламав мультиварку і в підсумку просто розплакався від графіка дружини.</p><p>Але головне завдання для Юрія - перевиховати дівчаток і зробити їх справжніми леді!</p><p>Як йому це вдалося - дивіться онлайн в проекті Хата на Тата 5 сезон випуск 12</p>

Як тато Юрій Яценко перевиховував дочок і робив з них справжніх леді

Всі випуски | Сезон 5

Найкраще в сезоні

Як тато Юрій Яценко перевиховував дочок і робив з них справжніх леді

Папа 12 випуску Хата на тата 5 сезону Юрій Яценко - місцева зірка в рідному селі, співак. Він упевнений, що повинен виступати від України на конкурсі «Євробачення», навіть зняв кліп для нього. А дружина тим часом тягне всі турботи по дому і сім'ї на собі. Він так захоплений творчістю, що зовсім не звертає уваги на своїх дочок. Через такого татового поведінки дві 14-річні дочки не хочуть вчитися, а планують тільки успішно вийти заміж. Запити у дівчаток великі, ось тільки чи вийде у них це зробити?

Юрій Яценко зрозумів, що не вміє без дружини нічого. Він «воював» зі швейною машинкою, мало не зламав мультиварку і в підсумку просто розплакався від графіка дружини.

Але головне завдання для Юрія - перевиховати дівчаток і зробити їх справжніми леді!

Як йому це вдалося - дивіться онлайн в проекті Хата на Тата 5 сезон випуск 12