Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тиждень без дружини змусив Петра Горбаня стати перед дружиною на коліна
<p>Петро Горбань - герой 13 випуску Хата на тата 5. Він працює заправником на бензоколонці і найбільше на світі любить поїсти і поспати. Кожен день його дружина проводить довгі години на кухні, щоб прогодувати чоловіка-ненажеру. Петро вважає, що жінка народилася, щоб готувати і працювати. Саме так він виховує і свою 15-річну дочку. Дівчинка щосили намагається догодити батькові, але за всі роки вона не почула ні слова подяки. Поки жінки в родині Горбань працюють і тримають господарство, чоловіки - відпочивають. Щоб жити так само, як і його батько, 20-річний син Коля вирішив одружитися. Але чи згодна його обраниця на таке життя?</p><p>Петро Горбань упевнений, що впорається з усіма завданнями сам. Але коли за мамою приїде машина проекту Хата на тата, Петя зрозуміє, що не витримає без дружини і дня.</p><p>Дивіться подробиці онлайн в проекті Хата на Тата 5 сезон випуск 13.</p>

Тиждень без дружини змусив Петра Горбаня стати перед дружиною на коліна

Всі випуски | Сезон 5

Найкраще в сезоні

Тиждень без дружини змусив Петра Горбаня стати перед дружиною на коліна

Петро Горбань - герой 13 випуску Хата на тата 5. Він працює заправником на бензоколонці і найбільше на світі любить поїсти і поспати. Кожен день його дружина проводить довгі години на кухні, щоб прогодувати чоловіка-ненажеру. Петро вважає, що жінка народилася, щоб готувати і працювати. Саме так він виховує і свою 15-річну дочку. Дівчинка щосили намагається догодити батькові, але за всі роки вона не почула ні слова подяки. Поки жінки в родині Горбань працюють і тримають господарство, чоловіки - відпочивають. Щоб жити так само, як і його батько, 20-річний син Коля вирішив одружитися. Але чи згодна його обраниця на таке життя?

Петро Горбань упевнений, що впорається з усіма завданнями сам. Але коли за мамою приїде машина проекту Хата на тата, Петя зрозуміє, що не витримає без дружини і дня.

Дивіться подробиці онлайн в проекті Хата на Тата 5 сезон випуск 13.