Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Віталій Багин вперше поміняв памперс своїй доньці
<p>У 14 випуску Хата на тата 5 сезону танцюють всі! Тому що герой програми - танцюрист Віталій Багін. Він працює в філармонії і впевнений, що його покликання - бути знаменитим танцюристом. Поки батько трьох дітей домігся популярності тільки в рідному Ужгороді, але відчуває себе світовою зіркою. У нього двоє синів і 2-річна дочка, якими займається виключно мама ..</p><p>Після випробувань на проекті зоряна хвороба тата миттю випарується. По одному із завдань він повинен влаштувати сюрприз для своєї дружини - станцювати танго. Але, як з'ясувалося, тато вміє танцювати тільки на словах. Чи зможе він витримати критику тренера і все-таки виконати завдання?</p><p>Раніше Віталій Багин ігнорував свою дворічну дочку і навіть не намагався знайти спільну мову зі своїми синами. А тепер йому довелося вперше поміняти памперси малятку і приготувати їй обід.</p><p>Як же він буде справлятися з усіма завданнями? Дивіться подробиці онлайн в проекті Хата на Тата 5 сезон випуск 14.</p>

Віталій Багин вперше поміняв памперс своїй доньці

Всі випуски | Сезон 5

Найкраще в сезоні

Віталій Багин вперше поміняв памперс своїй доньці

У 14 випуску Хата на тата 5 сезону танцюють всі! Тому що герой програми - танцюрист Віталій Багін. Він працює в філармонії і впевнений, що його покликання - бути знаменитим танцюристом. Поки батько трьох дітей домігся популярності тільки в рідному Ужгороді, але відчуває себе світовою зіркою. У нього двоє синів і 2-річна дочка, якими займається виключно мама ..

Після випробувань на проекті зоряна хвороба тата миттю випарується. По одному із завдань він повинен влаштувати сюрприз для своєї дружини - станцювати танго. Але, як з'ясувалося, тато вміє танцювати тільки на словах. Чи зможе він витримати критику тренера і все-таки виконати завдання?

Раніше Віталій Багин ігнорував свою дворічну дочку і навіть не намагався знайти спільну мову зі своїми синами. А тепер йому довелося вперше поміняти памперси малятку і приготувати їй обід.

Як же він буде справлятися з усіма завданнями? Дивіться подробиці онлайн в проекті Хата на Тата 5 сезон випуск 14.