Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Мрії чоловіка не залишили шансів його сім'ї
<p>Акторську майстерність в 15 випуску Хата на тата 5 сезону відточує вже п'ятий рік тато Сергій Чернишов. Одного разу з волі випадку знявшись в рекламі, Сергій відчув себе актором і вже досить тривалий час шукає собі відповідну роль. У нього немає постійної роботи, він не виховує дітей, а тільки репетирує різні ролі.</p><p>За тиждень, залишившись без дружини, Сергій вперше дізнається про проблеми своїх дітей. Більше того, тато повинен зробити сюрприз дружині. Що придумає батько, щоб знайти гроші на подарунок і як він впорається з усіма завданнями? Дивіться онлайн шоу Хата на Тата 5 сезон випуск 15.</p>

Мрії чоловіка не залишили шансів його сім'ї

Всі випуски | Сезон 5

Найкраще в сезоні

Мрії чоловіка не залишили шансів його сім'ї

Акторську майстерність в 15 випуску Хата на тата 5 сезону відточує вже п'ятий рік тато Сергій Чернишов. Одного разу з волі випадку знявшись в рекламі, Сергій відчув себе актором і вже досить тривалий час шукає собі відповідну роль. У нього немає постійної роботи, він не виховує дітей, а тільки репетирує різні ролі.

За тиждень, залишившись без дружини, Сергій вперше дізнається про проблеми своїх дітей. Більше того, тато повинен зробити сюрприз дружині. Що придумає батько, щоб знайти гроші на подарунок і як він впорається з усіма завданнями? Дивіться онлайн шоу Хата на Тата 5 сезон випуск 15.