Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Ігроманія як стиль життя точно не влаштовує дружину цього героя
<p>У проекті Хата на тата 5 випуск 17 історія сім'ї тата-ігромана Василя Герасименка.</p><p>Він майже цілодобово грає в «Танки», а в решту часу спілкується з бабусями у дворі. Його знають всі в окрузі, а сусіди і бабусі просто без тями від нього, адже він завжди поспівчуває, чим може допомагає і підтримує. Тільки не свою сім'ю. Він не приділяє уваги ні своїм синам, ні дружині. Ольга сама тягне на собі всі побутові і сімейні клопоти. Більш того, молодший син Микита наслідує батька. У хлопчика навіть з'явилася залежність від комп'ютерної гри. Але, не помічаючи проблем сім'ї, Вася продовжує своє захоплення. В душі він справжня дитина.</p><p>Чи зможе тато-танкіст прожити хоча б день за графіком дружини і виконати всі завдання? Дивіться шоу Хата на тата 5 випуск 17.</p>

Ігроманія як стиль життя точно не влаштовує дружину цього героя

Всі випуски | Сезон 5

Найкраще в сезоні

Ігроманія як стиль життя точно не влаштовує дружину цього героя

У проекті Хата на тата 5 випуск 17 історія сім'ї тата-ігромана Василя Герасименка.

Він майже цілодобово грає в «Танки», а в решту часу спілкується з бабусями у дворі. Його знають всі в окрузі, а сусіди і бабусі просто без тями від нього, адже він завжди поспівчуває, чим може допомагає і підтримує. Тільки не свою сім'ю. Він не приділяє уваги ні своїм синам, ні дружині. Ольга сама тягне на собі всі побутові і сімейні клопоти. Більш того, молодший син Микита наслідує батька. У хлопчика навіть з'явилася залежність від комп'ютерної гри. Але, не помічаючи проблем сім'ї, Вася продовжує своє захоплення. В душі він справжня дитина.

Чи зможе тато-танкіст прожити хоча б день за графіком дружини і виконати всі завдання? Дивіться шоу Хата на тата 5 випуск 17.