Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Андрій Фисун - зірка футболу в селі
<p>У шоу Хата на тата 5 сезону 17 випуску бере участь сім'я Андрія Фисуна - футбольного фаната. Він просто одержимий футболом, грає за місцеву команду і цілими днями дивиться канал про футбол. «Я люблю дивитися футбол, люблю в нього грати, люблю його коментувати. Все в ньому люблю», - каже Андрій.</p><p>Такий фанатизм набрид дружині героя Таї, тому всі надії вона поклала на Хата на тата.</p><p>За тиждень без дружини Андрій повинен виконати свої обіцянки, які давав їй багато років тому, допомогти старшому синові підготуватися до першого побачення і навіть змиритися з бажанням середнього синочка стати актором.</p><p>Дивіться онлайн шоу Хата на Тата 5 сезон випуск 17.</p><p><br></p>

Андрій Фисун - зірка футболу в селі

Всі випуски | Сезон 5

Найкраще в сезоні

Андрій Фисун - зірка футболу в селі

У шоу Хата на тата 5 сезону 17 випуску бере участь сім'я Андрія Фисуна - футбольного фаната. Він просто одержимий футболом, грає за місцеву команду і цілими днями дивиться канал про футбол. «Я люблю дивитися футбол, люблю в нього грати, люблю його коментувати. Все в ньому люблю», - каже Андрій.

Такий фанатизм набрид дружині героя Таї, тому всі надії вона поклала на Хата на тата.

За тиждень без дружини Андрій повинен виконати свої обіцянки, які давав їй багато років тому, допомогти старшому синові підготуватися до першого побачення і навіть змиритися з бажанням середнього синочка стати актором.

Дивіться онлайн шоу Хата на Тата 5 сезон випуск 17.