Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Від татуировщика до вихователя в дитячому садку: нелегкий шлях повернення в сім'ю тата
<p>Хата на тата-5 випуск 2 продовжує знайомитися з новими родинами. Героєм цієї програми став Володимир Єршов - знаменитий татуювальник в своєму селищі, художник. Дружина давно вже перестала бути для нього музою, він почав шукати натхнення де завгодно. А весь побут переклав на тендітні плечі дружини. «Для творчих людей перепон не існує», - каже тато Володимир. Тому, побачивши графік дружини, він був упевнений, що впорається за дві секунди. Яке ж його чекало розчарування, коли він опинився в дитячому садочку наодинці з 17 маленькими дітьми!</p><p>Участь в проекті також допомогла Володимиру Єршову по-новому поглянути на свої стосунки з дітьми і зрозуміти цінність своєї родини!</p><p>Дивіться проект онлайн Хата на тата-5 випуск 2.</p>

Від татуировщика до вихователя в дитячому садку: нелегкий шлях повернення в сім'ю тата

Всі випуски | Сезон 5

Найкраще в сезоні

Від татуировщика до вихователя в дитячому садку: нелегкий шлях повернення в сім'ю тата

Хата на тата-5 випуск 2 продовжує знайомитися з новими родинами. Героєм цієї програми став Володимир Єршов - знаменитий татуювальник в своєму селищі, художник. Дружина давно вже перестала бути для нього музою, він почав шукати натхнення де завгодно. А весь побут переклав на тендітні плечі дружини. «Для творчих людей перепон не існує», - каже тато Володимир. Тому, побачивши графік дружини, він був упевнений, що впорається за дві секунди. Яке ж його чекало розчарування, коли він опинився в дитячому садочку наодинці з 17 маленькими дітьми!

Участь в проекті також допомогла Володимиру Єршову по-новому поглянути на свої стосунки з дітьми і зрозуміти цінність своєї родини!

Дивіться проект онлайн Хата на тата-5 випуск 2.