Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Король пляжних вечірок Микола Мудренов жахнувся від обов'язків дружини
<p>У 6 випуску Хата на тата 5 сезону зустрічайте короля пляжних вечірок Миколу Мудренова. Герой програми живе в Білгород-Дністровському і життя у моря для нього - просто рай: пляж, море, гулянки, пиво, а дружина тим часом працює на трьох роботах і виховує чотирьох дітей. "Навіщо цікавитися дітьми, якщо дружина і так все розповідає?!" На пляж тато виходить у травні і повертається в жовтні. Він і гадки не має, що робить жінка і які проблеми у їх дітей.</p><p>Коли Микола залишиться один, він дізнається, чим живуть його діти, переконає племінника піти вчитися в коледж і навіть допоможе хлопцю підготуватися до співбесіди. Також ледар і любитель випити потурбується про своє здоров'ям! Він буде займатися спортом і лише за тиждень здорового способу життя схудне на 6 кілограм!</p><p>Дивіться, як змінювався тато-курортник онлайн в проекті Хата на Тата 5 сезон випуск 6.</p>

Король пляжних вечірок Микола Мудренов жахнувся від обов'язків дружини

Всі випуски | Сезон 5

Найкраще в сезоні

Король пляжних вечірок Микола Мудренов жахнувся від обов'язків дружини

У 6 випуску Хата на тата 5 сезону зустрічайте короля пляжних вечірок Миколу Мудренова. Герой програми живе в Білгород-Дністровському і життя у моря для нього - просто рай: пляж, море, гулянки, пиво, а дружина тим часом працює на трьох роботах і виховує чотирьох дітей. "Навіщо цікавитися дітьми, якщо дружина і так все розповідає?!" На пляж тато виходить у травні і повертається в жовтні. Він і гадки не має, що робить жінка і які проблеми у їх дітей.

Коли Микола залишиться один, він дізнається, чим живуть його діти, переконає племінника піти вчитися в коледж і навіть допоможе хлопцю підготуватися до співбесіди. Також ледар і любитель випити потурбується про своє здоров'ям! Він буде займатися спортом і лише за тиждень здорового способу життя схудне на 6 кілограм!

Дивіться, як змінювався тато-курортник онлайн в проекті Хата на Тата 5 сезон випуск 6.