Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Червона кнопка чи все ж налагодити стосунки з дітьми: вибір тата Вадима Васильченко
<p>У шоу Хата на тата 5 сезону 9 випуск тато-комбайнер Вадим Васильченко впевнений, що в родині працювати повинні виключно жінки, а чоловіки - відпочивати. Його дружина і дві дочки самі тримають велике господарство. </p><p>Тиждень без жінки дався Вадиму нелегко. Побачивши завдання, він навіть попросив червону кнопку! Але вийшли гарні результати! Він навіть зі своєю дочкою виступив у виставі! Герой програми зрозумів, як важливо підтримувати своїх дітей. Тепер найбільше Вадим чекає зустрічі з дружиною!</p><p>Дивіться онлайн в проекті Хата на Тата 5 сезон випуск 9.</p>

Червона кнопка чи все ж налагодити стосунки з дітьми: вибір тата Вадима Васильченко

Всі випуски | Сезон 5

Найкраще в сезоні

Червона кнопка чи все ж налагодити стосунки з дітьми: вибір тата Вадима Васильченко

У шоу Хата на тата 5 сезону 9 випуск тато-комбайнер Вадим Васильченко впевнений, що в родині працювати повинні виключно жінки, а чоловіки - відпочивати. Його дружина і дві дочки самі тримають велике господарство.

Тиждень без жінки дався Вадиму нелегко. Побачивши завдання, він навіть попросив червону кнопку! Але вийшли гарні результати! Він навіть зі своєю дочкою виступив у виставі! Герой програми зрозумів, як важливо підтримувати своїх дітей. Тепер найбільше Вадим чекає зустрічі з дружиною!

Дивіться онлайн в проекті Хата на Тата 5 сезон випуск 9.