Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мамин утриманець Микола Петручок вчиться самостійності
<p>У випуску 13 шоу Хата на тата 6 - сім'я Миколи Петручка. Молодий тато живе в селі Сапанів і каже, що в свої 28 років має все, про що можна мріяти. Ні, це він не про дружину і двох красивих дітей, а про матеріальні блага - сучасний будинок, крута машина, власна футбольна команда і мамині гроші на «понти».</p><p>І поки мати сільського мажору важко працює прибиральницею в готелі за кордоном, а дружина вдома на господарстві, Коля живе собі на втіху і обманює маму, мовляв, гроші йому потрібні на дітей, їжу і ремонт.</p><p>Чи вдасться програмі Хата на тата 6 сезон у випуску 13 перевиховати гуляку і розтлумачити йому, що саме чоловік повинен утримувати сім'ю і допомагати дружині?</p>

Мамин утриманець Микола Петручок вчиться самостійності

Всі випуски | Сезон 6

Найкраще в сезоні

Мамин утриманець Микола Петручок вчиться самостійності

У випуску 13 шоу Хата на тата 6 - сім'я Миколи Петручка. Молодий тато живе в селі Сапанів і каже, що в свої 28 років має все, про що можна мріяти. Ні, це він не про дружину і двох красивих дітей, а про матеріальні блага - сучасний будинок, крута машина, власна футбольна команда і мамині гроші на «понти».

І поки мати сільського мажору важко працює прибиральницею в готелі за кордоном, а дружина вдома на господарстві, Коля живе собі на втіху і обманює маму, мовляв, гроші йому потрібні на дітей, їжу і ремонт.

Чи вдасться програмі Хата на тата 6 сезон у випуску 13 перевиховати гуляку і розтлумачити йому, що саме чоловік повинен утримувати сім'ю і допомагати дружині?