Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Циганський тато Микола Москаленко займається жіночою роботою
<p>Під Переяслав-Хмельницьким живе громада ромів. Новий герой проекту Хата на тата 6 сезону Коля Москаленко - син старійшини громади і найдорожче, що є у його тата з мамою. Він єдиний син, розпещений з дитинства. Його власна дитина в сім років поводиться точно так само, як і тато. Вони обидва виявляють повну неповагу до мами і дружини. І ось Ліза вирушає на довгоочікуваний відпочинок.</p><p>Чи вдасться маминому синочку і хамові взяти на себе всю роботу дружини, дивіться в 14 випуску Хата на тата 6 сезон. Програма пропонує перевернути з ніг на голову все циганські правила: чоловік буде займатися всією домашньою роботою.</p>

Циганський тато Микола Москаленко займається жіночою роботою

Всі випуски | Сезон 6

Найкраще в сезоні

Циганський тато Микола Москаленко займається жіночою роботою

Під Переяслав-Хмельницьким живе громада ромів. Новий герой проекту Хата на тата 6 сезону Коля Москаленко - син старійшини громади і найдорожче, що є у його тата з мамою. Він єдиний син, розпещений з дитинства. Його власна дитина в сім років поводиться точно так само, як і тато. Вони обидва виявляють повну неповагу до мами і дружини. І ось Ліза вирушає на довгоочікуваний відпочинок.

Чи вдасться маминому синочку і хамові взяти на себе всю роботу дружини, дивіться в 14 випуску Хата на тата 6 сезон. Програма пропонує перевернути з ніг на голову все циганські правила: чоловік буде займатися всією домашньою роботою.