Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Земне життя уфолога Анатолія Мирного
<p>Герой 15 випуску Хата на тата 6 сезону Анатолій Мирний живе в селі Берегове Закарпатської області. Уже 12 років він намагається зв'язатися з інопланетним розумом. Його дід бачив НЛО, і Толік не може сумніватися в словах діда. Він зробив радіолабораторію в сараї і постійно виходить на зв'язок з інопланетянами. Але поки вони не відповідають.</p><p>Тим часом його дружина Віка, яка колись була зачарована «космічними» розмовами Толіка, тягне на собі все домашнє господарство. Але земні проблеми Віки абсолютно нецікаві чоловікові.</p><p>Як Толику вдасться налагодити побут і поліпшити відносини з дітьми, завдяки від'їзду дружини - дивіться в 15 випуску Хата на тата 6 сезон онлайн.</p>

Земне життя уфолога Анатолія Мирного

Всі випуски | Сезон 6

Найкраще в сезоні

Земне життя уфолога Анатолія Мирного

Герой 15 випуску Хата на тата 6 сезону Анатолій Мирний живе в селі Берегове Закарпатської області. Уже 12 років він намагається зв'язатися з інопланетним розумом. Його дід бачив НЛО, і Толік не може сумніватися в словах діда. Він зробив радіолабораторію в сараї і постійно виходить на зв'язок з інопланетянами. Але поки вони не відповідають.

Тим часом його дружина Віка, яка колись була зачарована «космічними» розмовами Толіка, тягне на собі все домашнє господарство. Але земні проблеми Віки абсолютно нецікаві чоловікові.

Як Толику вдасться налагодити побут і поліпшити відносини з дітьми, завдяки від'їзду дружини - дивіться в 15 випуску Хата на тата 6 сезон онлайн.