Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Слава давно вже відгриміла, а Іван Кравчик все ніяк не може вгамуватися
<p>У 2 випуску Хата на тата-6 знайомимося з главою сімейства Іваном Кравчиком. Свого часу він був дуже популярними співаком на Закарпатті, Виступав з концертами, мав тисячі шанувальників. Слава пройшла, проте Іван ніяк не заспокоїться. Він продовжує вести активний спосіб життя, брати участь у всіх заходах. Шоумен навіть знайшов юних реперів і записав пісню в студії.</p><p>Але на сім'ю часу у нього вже не залишається. Після від'їзду дружини Іван зрозумів, що він навіть не вміє готувати! Голодні діти змушені були їсти те, що він приготував.</p><p>І все ж харизматичний Іван Кравчик зумів підкорити серця глядачів. Як - дивіться онлайн в шоу Хата на тата сезон 6 випуск 2.</p>

Слава давно вже відгриміла, а Іван Кравчик все ніяк не може вгамуватися

Всі випуски | Сезон 6

Найкраще в сезоні

Слава давно вже відгриміла, а Іван Кравчик все ніяк не може вгамуватися

У 2 випуску Хата на тата-6 знайомимося з главою сімейства Іваном Кравчиком. Свого часу він був дуже популярними співаком на Закарпатті, Виступав з концертами, мав тисячі шанувальників. Слава пройшла, проте Іван ніяк не заспокоїться. Він продовжує вести активний спосіб життя, брати участь у всіх заходах. Шоумен навіть знайшов юних реперів і записав пісню в студії.

Але на сім'ю часу у нього вже не залишається. Після від'їзду дружини Іван зрозумів, що він навіть не вміє готувати! Голодні діти змушені були їсти те, що він приготував.

І все ж харизматичний Іван Кравчик зумів підкорити серця глядачів. Як - дивіться онлайн в шоу Хата на тата сезон 6 випуск 2.