Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дитячі ігри дорослого тата Михайла Попова
<p>Нова історія сім'ї в шоу Хата на тата-6 випуск 4. Глава сімейства - Михайло Попов. Він відкрито називає себе п'ятою дитиною в сім'ї - не тямить себе від іграшок, в які може грати годинами, і навіть б'ється з дітьми, коли вони у нього їх забирають.</p><p>Щоб Михайло нарешті подорослішав, його сім'я звернулася в проект Хата на тата-6. Але завдання на шоу здалися герою настільки складними, а розлука з дружиною настільки довгою, що вперше за всю історію проекту тато-учасник відправився повертати дружину.</p><p>Михайло зовсім закинув дітей. 13-річна дочка втратила до нього довіру, а у сина розвинулася комп'ютерна залежність.</p><p>Дивіться, як впорався з завданням Михайло Попов онлайн в Хата на тата сезон 6 випуск 4.</p><p><br></p>

Дитячі ігри дорослого тата Михайла Попова

Всі випуски | Сезон 6

Найкраще в сезоні

Дитячі ігри дорослого тата Михайла Попова

Нова історія сім'ї в шоу Хата на тата-6 випуск 4. Глава сімейства - Михайло Попов. Він відкрито називає себе п'ятою дитиною в сім'ї - не тямить себе від іграшок, в які може грати годинами, і навіть б'ється з дітьми, коли вони у нього їх забирають.

Щоб Михайло нарешті подорослішав, його сім'я звернулася в проект Хата на тата-6. Але завдання на шоу здалися герою настільки складними, а розлука з дружиною настільки довгою, що вперше за всю історію проекту тато-учасник відправився повертати дружину.

Михайло зовсім закинув дітей. 13-річна дочка втратила до нього довіру, а у сина розвинулася комп'ютерна залежність.

Дивіться, як впорався з завданням Михайло Попов онлайн в Хата на тата сезон 6 випуск 4.