Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Бізнесмен Іван Кожанов вчиться по-новому ставитися до грошей і своєї сім'ї
<p>Герой телешоу Хата на Тата 6 випуск 6 - щасливий сільський бізнесмен Іван Кожанов, який володіє свинофермою, єдиним в селі гастрономом, ветеринарною аптекою і 100 гектарами землі. Він - місцева знаменитість. Але при всьому цьому його власний будинок практично розвалюється, а дружині доводиться підробляти, щоб мати хоч якусь копійку. А синам на 19-річчя тато подарував ... по 100 гривень. Тому що сільський олігарх - звичайний скнара.</p><p>Але тиждень на проекті розкрив очі багатієві. Іван Іванович переосмислив свої цінності.</p><p>Чи зможе він усвідомити всю важливість того, що робила його благовірна, а також зрозуміти, що гроші - не найважливіше в житті? Дивіться в шоу Хата на тата 6 сезон в 6 випуск!</p>

Бізнесмен Іван Кожанов вчиться по-новому ставитися до грошей і своєї сім'ї

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 6
Сезон 8
Сезон 7
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3

Бізнесмен Іван Кожанов вчиться по-новому ставитися до грошей і своєї сім'ї

Герой телешоу Хата на Тата 6 випуск 6 - щасливий сільський бізнесмен Іван Кожанов, який володіє свинофермою, єдиним в селі гастрономом, ветеринарною аптекою і 100 гектарами землі. Він - місцева знаменитість. Але при всьому цьому його власний будинок практично розвалюється, а дружині доводиться підробляти, щоб мати хоч якусь копійку. А синам на 19-річчя тато подарував ... по 100 гривень. Тому що сільський олігарх - звичайний скнара.

Але тиждень на проекті розкрив очі багатієві. Іван Іванович переосмислив свої цінності.

Чи зможе він усвідомити всю важливість того, що робила його благовірна, а також зрозуміти, що гроші - не найважливіше в житті? Дивіться в шоу Хата на тата 6 сезон в 6 випуск!