Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Чи зможе богатир Валерій Гончарук впоратися з міцними характерами своїх дочок?
<p>В шоу Хата на тата 6 сезон випуск 7 сім'я Валерія Гончарука. Папа вирізняється неабиякою фізичною силою, він відомий на все село і навіть район. Валерый - переможець у багатьох спортивних змаганнях в своєму селі і області. Хоча чоловік і любитель в спорті, тренується він як справжній професіонал. Йому підкоряється армрестлінг, канат, гиря. Але ось чи зможе тато-силач впоратися з тріо дочок, які володіють таким же характером, як у нього?</p><p>Коли Валерій спробує перевиховати своїх тендітних дочок, то вони влаштують йому багато цікавих і несподіваних моментів! Шоу Хата на тата 6 сезон випуск 7 дивіться онлайн.</p>

Чи зможе богатир Валерій Гончарук впоратися з міцними характерами своїх дочок?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 6
Сезон 8
Сезон 7
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3

Чи зможе богатир Валерій Гончарук впоратися з міцними характерами своїх дочок?

В шоу Хата на тата 6 сезон випуск 7 сім'я Валерія Гончарука. Папа вирізняється неабиякою фізичною силою, він відомий на все село і навіть район. Валерый - переможець у багатьох спортивних змаганнях в своєму селі і області. Хоча чоловік і любитель в спорті, тренується він як справжній професіонал. Йому підкоряється армрестлінг, канат, гиря. Але ось чи зможе тато-силач впоратися з тріо дочок, які володіють таким же характером, як у нього?

Коли Валерій спробує перевиховати своїх тендітних дочок, то вони влаштують йому багато цікавих і несподіваних моментів! Шоу Хата на тата 6 сезон випуск 7 дивіться онлайн.