Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Пошуки сенсу життя батька Юрія Салія
<p>Героєм 8 впуску Хата на тата сезону 6 став Юрій Салій. Батько вже довгі роки живе за рахунок дружини і тестя, а сам весь свій вільний час присвячує духовному збагаченню та пошуку сенсу життя. Він не звик обтяжувати себе такими земними речами, як прибирання, прання, заробляння грошей, навіть про дітей не особливо думає.</p><p>Однак, коли дружину Олену забере машина з Дмитром Коляденком, Юрію доведеться одному справлятися з усіма обов'язками дружини і залишитися наодинці зі своїми двома дочками.</p><p>Чим закінчаться для героя ці страшні випробування - дивіться 8 випуск Хатат на тата сезон 6 онлайн.</p>

Пошуки сенсу життя батька Юрія Салія

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 6
Сезон 8
Сезон 7
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3

Пошуки сенсу життя батька Юрія Салія

Героєм 8 впуску Хата на тата сезону 6 став Юрій Салій. Батько вже довгі роки живе за рахунок дружини і тестя, а сам весь свій вільний час присвячує духовному збагаченню та пошуку сенсу життя. Він не звик обтяжувати себе такими земними речами, як прибирання, прання, заробляння грошей, навіть про дітей не особливо думає.

Однак, коли дружину Олену забере машина з Дмитром Коляденком, Юрію доведеться одному справлятися з усіма обов'язками дружини і залишитися наодинці зі своїми двома дочками.

Чим закінчаться для героя ці страшні випробування - дивіться 8 випуск Хатат на тата сезон 6 онлайн.