Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вася Марущак - друга людина після Бога та великий спортсмен
<p><strong>Тато Марущак – сільський політик і головний фізрук на селі. Він вважає, що немає нічого в житті важливішого за спорт. Йому чоловік і присвячує весь вільний час, коли не роздає порожніх обіцянок односельчанам і не тягає «мобільні» дороги. Чи буде йому до душі домашня «фізкультура» власної дружини?</strong></p><p>Знайомся в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank">Хата на тата 7 сезон</a> випуск 1 від 27.08.2018 із татом Василем Васильовичем Марущаком – представником нового покоління політичної еліти Вінницькій області. Він – голова сільської ради відразу в трьох селах. «Суперголова, друга людина після Бога в селі», - говорить сам про себе герой шоу Хата на тата 2018. Розповідає, що робота в нього дуже важка: ні розпорядку дня, ні вихідних, ні свят. Треба ж вислухати всі звернення!</p><p><strong>Вася живе з девізом: пообіцяв – виконав!</strong></p><p>У 1 випуск проекту Хата на тата 7 сезон герой поділився своїми прогресивними проектами: прокласти трамвайні колії між селами та заслужити звання найспортивнішого населеного пункту країни, щоб навіть Кличко приїжджав до них на тренування! Але плани ці – не сьогоднішнього і не завтрашнього дня, тому можна за них не переживати.</p><p><strong>Поки Вася в мріях дружина героя Хата на тата 7 сезон випуск 1 Наталія займається господарством, прибирає будинок, готує їжу, виховує дітей і встигає ходити на роботу!</strong></p><p>Наталія зізнається: вона втомилася від невизначеності чоловіка – він фізрук або політик. Та й від фізичної форми Васі ніякого толку немає: рубає дрова вона сама, тягає корм для тварин і відра з водою теж своїми руками. Коли жінка в шоу Хата на тата 2018 показала Васі Марущаку свої мозолі – він тільки порадив їй взяти довшу сокиру. І в той же час він картає Наташу, що вона не приділяє часу тренуванням!</p><p><strong>Найгірше те, що Вася і своїх дочок втомлює спортом!</strong></p><p>«Тато нас замучив дуже сильно», - розповідає журналістам проекту Хата на тата 7 сезон маленька Ангеліна. Старша дочка Олена від олімпійських тренувань втекла в педагогічний коледж, де вчиться грати на бандурі. А Вася мріє, щоб її вигнали й тоді можна переводитися на фізкультурне відділення. Середня Зорянка часто плаче, бо тато змушує її займатися боротьбою!</p><p>Дивись онлайн у шоу Хата на тата 7 сезон випуск 1 від 27.08.2018, як глава сім'ї Марущак намагатиметься почути своїх дочок. Чи зможе Вася впоратися з розкладом дружини? І чому він збереться брати участь у Мастер Шеф?</p><p><strong>Не пропусти прем'єру 7 сезону Хата на тата – дивись 1 випуск на Teleportal.ua!</strong></p>

Вася Марущак - друга людина після Бога та великий спортсмен

Всі випуски | Сезон 7

Вася Марущак - друга людина після Бога та великий спортсмен

Тато Марущак – сільський політик і головний фізрук на селі. Він вважає, що немає нічого в житті важливішого за спорт. Йому чоловік і присвячує весь вільний час, коли не роздає порожніх обіцянок односельчанам і не тягає «мобільні» дороги. Чи буде йому до душі домашня «фізкультура» власної дружини?

Знайомся в проекті Хата на тата 7 сезон випуск 1 від 27.08.2018 із татом Василем Васильовичем Марущаком – представником нового покоління політичної еліти Вінницькій області. Він – голова сільської ради відразу в трьох селах. «Суперголова, друга людина після Бога в селі», - говорить сам про себе герой шоу Хата на тата 2018. Розповідає, що робота в нього дуже важка: ні розпорядку дня, ні вихідних, ні свят. Треба ж вислухати всі звернення!

Вася живе з девізом: пообіцяв – виконав!

У 1 випуск проекту Хата на тата 7 сезон герой поділився своїми прогресивними проектами: прокласти трамвайні колії між селами та заслужити звання найспортивнішого населеного пункту країни, щоб навіть Кличко приїжджав до них на тренування! Але плани ці – не сьогоднішнього і не завтрашнього дня, тому можна за них не переживати.

Поки Вася в мріях дружина героя Хата на тата 7 сезон випуск 1 Наталія займається господарством, прибирає будинок, готує їжу, виховує дітей і встигає ходити на роботу!

Наталія зізнається: вона втомилася від невизначеності чоловіка – він фізрук або політик. Та й від фізичної форми Васі ніякого толку немає: рубає дрова вона сама, тягає корм для тварин і відра з водою теж своїми руками. Коли жінка в шоу Хата на тата 2018 показала Васі Марущаку свої мозолі – він тільки порадив їй взяти довшу сокиру. І в той же час він картає Наташу, що вона не приділяє часу тренуванням!

Найгірше те, що Вася і своїх дочок втомлює спортом!

«Тато нас замучив дуже сильно», - розповідає журналістам проекту Хата на тата 7 сезон маленька Ангеліна. Старша дочка Олена від олімпійських тренувань втекла в педагогічний коледж, де вчиться грати на бандурі. А Вася мріє, щоб її вигнали й тоді можна переводитися на фізкультурне відділення. Середня Зорянка часто плаче, бо тато змушує її займатися боротьбою!

Дивись онлайн у шоу Хата на тата 7 сезон випуск 1 від 27.08.2018, як глава сім'ї Марущак намагатиметься почути своїх дочок. Чи зможе Вася впоратися з розкладом дружини? І чому він збереться брати участь у Мастер Шеф?

Не пропусти прем'єру 7 сезону Хата на тата – дивись 1 випуск на Teleportal.ua!