Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Коля Перець - футболіст, автолюбитель, мамин синочок
<p>Хата на Тата робить чудеса - повертає мрійників з небес на землю, дає мотивуючий стусан ледарям та виправляє найважчі характери. На цей раз проект взявся за мамія.</p><p><strong>У шоу </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank"><strong>Хата на тата 7 сезон</strong></a><strong> 11 випуск ефір від 05.11.2018 ви побачите повтор історії перевиховання Миколи Петручка. У 6 сезоні проекту Хата на тата вже показували труднощі життя з дорослим чоловіком, який веде себе, як маленька вередлива дитина. Давайте згадаємо сюжет про Колю Перця!</strong></p><p>Герой Хата на тата 7 сезон 11 випуск живе розкішно - у нього найкращий будинок в селі, найкраща автівка, і навіть є своя футбольна команда. Односельці Колі Перця заздрять його достатку і вважають мало не олігархом. Так хто ж такий герой Хата на тата Микола Петручок? Він не бізнесмен, не депутат і не бандит - він справжнісінький мамин синочок!</p><p>Мама Колі Перця трудиться, не покладаючи рук, щоб у її сина було все найкраще. Жінка працює прибиральницею в Чехії, і всі вільні гроші пересилає ненаглядному Миколці. Перець нахабно бреше своїй матері і постійно цікавиться, коли ж буде новий грошовий переказ. Мама вважає, що син витрачається на дітей, продукти, ремонт у будинку, але як би не так! Коля кидається грошима направо і наліво, щоб покрасуватися перед односельцями - він купує дорогий одяг, пригощає делікатесами своїх незліченних друзів і товаришів, а ось на сім'ю не витрачає ні копійки. Діти хочуть на море, але чомусь на поїздку грошей у Колі не знаходиться. Дивіться у програмі Хата на тата 05.11.2018, куди йдуть всі гроші маминого синка.</p><p>Дружина Миколи намагається з усіх сил, щоб забезпечити дітей найнеобхіднішим. Вона не хоче сидіти на шиї у свекрухи, тому працює у сільському клубі і продає малину, яку виростила сама. Зароблені гроші вона витрачає на оплату комунальних послуг та на потреби дітей.</p><p>Сам Коля Перець вважає, що низькооплачувана робота - це нижче його гідності. Та й навіщо напружуватися, якщо мама повністю його забезпечує? Цілими днями герой Хата на тата 7 сезон лежить на лавочці і вибирає собі нову автівку.</p><p>Проект Хата на тата 7 сезон 11 випуск перевернув життя героя з ніг на голову! Не пропустіть повтор історії приголомшливо ледачого тата. Коля Перець повинен навчитися заробляти гроші сам і цінувати працю дружини - стежте за процесом перевиховання в шоу Хата на тата 7 сезон 11 випуск ефір СТБ від 05.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-10" target="_blank">Хата на тата 7 сезон 10 випуск</a></p>

Коля Перець - футболіст, автолюбитель, мамин синочок

Всі випуски | Сезон 7

Коля Перець - футболіст, автолюбитель, мамин синочок

Хата на Тата робить чудеса - повертає мрійників з небес на землю, дає мотивуючий стусан ледарям та виправляє найважчі характери. На цей раз проект взявся за мамія.

У шоу Хата на тата 7 сезон 11 випуск ефір від 05.11.2018 ви побачите повтор історії перевиховання Миколи Петручка. У 6 сезоні проекту Хата на тата вже показували труднощі життя з дорослим чоловіком, який веде себе, як маленька вередлива дитина. Давайте згадаємо сюжет про Колю Перця!

Герой Хата на тата 7 сезон 11 випуск живе розкішно - у нього найкращий будинок в селі, найкраща автівка, і навіть є своя футбольна команда. Односельці Колі Перця заздрять його достатку і вважають мало не олігархом. Так хто ж такий герой Хата на тата Микола Петручок? Він не бізнесмен, не депутат і не бандит - він справжнісінький мамин синочок!

Мама Колі Перця трудиться, не покладаючи рук, щоб у її сина було все найкраще. Жінка працює прибиральницею в Чехії, і всі вільні гроші пересилає ненаглядному Миколці. Перець нахабно бреше своїй матері і постійно цікавиться, коли ж буде новий грошовий переказ. Мама вважає, що син витрачається на дітей, продукти, ремонт у будинку, але як би не так! Коля кидається грошима направо і наліво, щоб покрасуватися перед односельцями - він купує дорогий одяг, пригощає делікатесами своїх незліченних друзів і товаришів, а ось на сім'ю не витрачає ні копійки. Діти хочуть на море, але чомусь на поїздку грошей у Колі не знаходиться. Дивіться у програмі Хата на тата 05.11.2018, куди йдуть всі гроші маминого синка.

Дружина Миколи намагається з усіх сил, щоб забезпечити дітей найнеобхіднішим. Вона не хоче сидіти на шиї у свекрухи, тому працює у сільському клубі і продає малину, яку виростила сама. Зароблені гроші вона витрачає на оплату комунальних послуг та на потреби дітей.

Сам Коля Перець вважає, що низькооплачувана робота - це нижче його гідності. Та й навіщо напружуватися, якщо мама повністю його забезпечує? Цілими днями герой Хата на тата 7 сезон лежить на лавочці і вибирає собі нову автівку.

Проект Хата на тата 7 сезон 11 випуск перевернув життя героя з ніг на голову! Не пропустіть повтор історії приголомшливо ледачого тата. Коля Перець повинен навчитися заробляти гроші сам і цінувати працю дружини - стежте за процесом перевиховання в шоу Хата на тата 7 сезон 11 випуск ефір СТБ від 05.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Хата на тата 7 сезон 10 випуск