Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Валерій Малига - цар, просто цар
<p><strong>Валерій Малига відчуває себе царем, який безроздільно панує над своїми угіддями. Він обожнює командувати. Від домашнього тирана дістається всім - і працівникам, і дружині, і дітям...</strong></p><p>Героя проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank">Хата на тата 7 сезон</a> 12 випуск від 12.11.2018 знають у всій Херсонській області, адже у нього - аж 110 гектарів землі, два новеньких трактора і величезне господарство! Такому багатству будь-хто позаздрить.</p><p>Валерій пишається своїми організаторськими здібностями. Він нічого не робить сам - для роботи на своїх полях його величність наймає людей. Малига тільки спостерігає і контролює.</p><p>Здавалося б, добре бути дружиною такого багатого чоловіка? Як би не так! Дивіться у проекті Хата на тата 12.11.2018, з якою жорстокою реальністю зіткнулася дружина героя програми.</p><p>Дружина Валерія Олександра тягне на собі величезне домашнє господарство. У сім'ї Малиг - поросята, кури, корова, величезний город. Поки чоловік лається на своїх робітників у полі, Олександра крутиться, наче білка в колесі. Їй потрібно дві години вранці і дві години ввечері, щоб обійти все домашнє господарство. Адже Саші ніхто не допомагає...</p><p>Цар-батюшка Валерій Миколайович твердо впевнений у тому, що у жінок - своя доля, а у чоловіків - своя. Він пишається своїми організаторськими здібностями і любить командувати не тільки своїми працівниками, а й членами сім'ї. Наприклад, він легко може наказати своїй дружині приготувати обід для десяти працівників, а потім ще ганяти по сіль або каву для себе. Малига звик до того, що кожен його каприз виконується... Він навіть лінується самостійно читати! А ось його дружині не вистачає ні часу, ні сил, щоб поодинці переробити всю домашню роботу.</p><p>Олександра розповіла журналістам Хата на тата 7 сезон, яким турботливим і люблячим був її чоловік. Однак із часом Валеру наче підмінили - тепер від нього ні слова доброго не почуєш, ні навіть звичайного «дякую».</p><p>Герой Хата на тата 7 сезон 12 випуск вважає, що синів треба тримати в шорах. Його не хвилює те, що дружина відчуває себе служницею, а дітям явно не вистачає батьківської уваги.</p><p>Не пропустіть перевиховання «царя» у програмі Хата на тата 7 сезон 12 випуск від 12.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-11" target="_blank">Хата на тата 7 сезон 11 випуск</a></p>

Валерій Малига - цар, просто цар

Всі випуски | Сезон 7

Валерій Малига - цар, просто цар

Валерій Малига відчуває себе царем, який безроздільно панує над своїми угіддями. Він обожнює командувати. Від домашнього тирана дістається всім - і працівникам, і дружині, і дітям...

Героя проекту Хата на тата 7 сезон 12 випуск від 12.11.2018 знають у всій Херсонській області, адже у нього - аж 110 гектарів землі, два новеньких трактора і величезне господарство! Такому багатству будь-хто позаздрить.

Валерій пишається своїми організаторськими здібностями. Він нічого не робить сам - для роботи на своїх полях його величність наймає людей. Малига тільки спостерігає і контролює.

Здавалося б, добре бути дружиною такого багатого чоловіка? Як би не так! Дивіться у проекті Хата на тата 12.11.2018, з якою жорстокою реальністю зіткнулася дружина героя програми.

Дружина Валерія Олександра тягне на собі величезне домашнє господарство. У сім'ї Малиг - поросята, кури, корова, величезний город. Поки чоловік лається на своїх робітників у полі, Олександра крутиться, наче білка в колесі. Їй потрібно дві години вранці і дві години ввечері, щоб обійти все домашнє господарство. Адже Саші ніхто не допомагає...

Цар-батюшка Валерій Миколайович твердо впевнений у тому, що у жінок - своя доля, а у чоловіків - своя. Він пишається своїми організаторськими здібностями і любить командувати не тільки своїми працівниками, а й членами сім'ї. Наприклад, він легко може наказати своїй дружині приготувати обід для десяти працівників, а потім ще ганяти по сіль або каву для себе. Малига звик до того, що кожен його каприз виконується... Він навіть лінується самостійно читати! А ось його дружині не вистачає ні часу, ні сил, щоб поодинці переробити всю домашню роботу.

Олександра розповіла журналістам Хата на тата 7 сезон, яким турботливим і люблячим був її чоловік. Однак із часом Валеру наче підмінили - тепер від нього ні слова доброго не почуєш, ні навіть звичайного «дякую».

Герой Хата на тата 7 сезон 12 випуск вважає, що синів треба тримати в шорах. Його не хвилює те, що дружина відчуває себе служницею, а дітям явно не вистачає батьківської уваги.

Не пропустіть перевиховання «царя» у програмі Хата на тата 7 сезон 12 випуск від 12.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Хата на тата 7 сезон 11 випуск