Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Льоня Кориткін - король Кам'янця-Подільського
<p>Льоня Кориткін обіцяв своїй дружині золоті гори, говорив, що вона буде його королевою... І що ж вона отримала?</p><p><strong>Герой програми </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank"><strong>Хата на тата 7 сезон</strong></a><strong> 14 випуск від 26.11.2018 живе розкошуючи. Він - успішний бізнесмен, мільйонер, власник величезного триповерхового маєтку з басейном. Чотири коні, два джипи... Що ще треба для щастя? Звичайно ж, любляча дружина і прекрасні діти. Все це у Льоні Кориткіна є.</strong></p><p>А ось його дружина Таня живе не дуже по-королівськи. Вона все життя займалася бізнесом і займала керівні посади. Зустріч з чоловіком змінила все... Льоня обіцяв дружині, що вона буде королевою Кам'янця-Подільського. Але Таня зовсім не відчуває себе господинею «королівського замку», який побудував для них чоловік.</p><p>Героїня проекту Хата на тата 7 сезон 14 випуск часто шкодує про те, що не може завести кілька копій себе. Інакше як встигати готувати, прибирати, працювати і бути хорошою матір'ю? Льоня зовсім впевнений в тому, що його дружина нічого не робить весь день, і постійно критикує її за безлад. Він абсолютно не замислюється про те, як це - поодинці прибирати триповерховий будинок! Льоня принципово не користується послугами домробітниці, вважаючи, що всіма домашніми справами повинна займатися дружина.</p><p>Кориткін замовляє дружині королівські обіди і стежить за нею за допомогою відео-камер, які розставлені по всьому будинку. Крім того, Таня три рази в день готує їжу для робітників, яких наймає її чоловік.</p><p>Думаєте, на побутових питаннях все і зупинилося? Як би не так! Льоня зі спокійною душею передав дружині левову частку питань, пов'язаних з бізнесом. Так що бігає Танечка по податкових, банках і комунальнх службах... Але чомусь саме чоловік ввечері вимагає розслабляючий масаж, а не вона.</p><p>І не варто забувати, що крім усього цього Таня досі залишається матір'ю двох чудових дітей. Гіперактивному синові і красуні-доньці потрібно приділяти достатньо уваги, але коли це встигати, якщо ти весь день працюєш, готуєш, прибираєш? Дивіться у проекті Хата на тата 7 сезон 14 випуск від 26.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як з Льоні Кориткіна знімають корону!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-13" target="_blank">Хата на тата 7 сезон 13 випуск</a></p>

Льоня Кориткін - король Кам'янця-Подільського

Всі випуски | Сезон 7

Льоня Кориткін - король Кам'янця-Подільського

Льоня Кориткін обіцяв своїй дружині золоті гори, говорив, що вона буде його королевою... І що ж вона отримала?

Герой програми Хата на тата 7 сезон 14 випуск від 26.11.2018 живе розкошуючи. Він - успішний бізнесмен, мільйонер, власник величезного триповерхового маєтку з басейном. Чотири коні, два джипи... Що ще треба для щастя? Звичайно ж, любляча дружина і прекрасні діти. Все це у Льоні Кориткіна є.

А ось його дружина Таня живе не дуже по-королівськи. Вона все життя займалася бізнесом і займала керівні посади. Зустріч з чоловіком змінила все... Льоня обіцяв дружині, що вона буде королевою Кам'янця-Подільського. Але Таня зовсім не відчуває себе господинею «королівського замку», який побудував для них чоловік.

Героїня проекту Хата на тата 7 сезон 14 випуск часто шкодує про те, що не може завести кілька копій себе. Інакше як встигати готувати, прибирати, працювати і бути хорошою матір'ю? Льоня зовсім впевнений в тому, що його дружина нічого не робить весь день, і постійно критикує її за безлад. Він абсолютно не замислюється про те, як це - поодинці прибирати триповерховий будинок! Льоня принципово не користується послугами домробітниці, вважаючи, що всіма домашніми справами повинна займатися дружина.

Кориткін замовляє дружині королівські обіди і стежить за нею за допомогою відео-камер, які розставлені по всьому будинку. Крім того, Таня три рази в день готує їжу для робітників, яких наймає її чоловік.

Думаєте, на побутових питаннях все і зупинилося? Як би не так! Льоня зі спокійною душею передав дружині левову частку питань, пов'язаних з бізнесом. Так що бігає Танечка по податкових, банках і комунальнх службах... Але чомусь саме чоловік ввечері вимагає розслабляючий масаж, а не вона.

І не варто забувати, що крім усього цього Таня досі залишається матір'ю двох чудових дітей. Гіперактивному синові і красуні-доньці потрібно приділяти достатньо уваги, але коли це встигати, якщо ти весь день працюєш, готуєш, прибираєш? Дивіться у проекті Хата на тата 7 сезон 14 випуск від 26.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як з Льоні Кориткіна знімають корону!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Хата на тата 7 сезон 13 випуск