Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Роман Бойчук - послідовник Захер-Мазоха
<p><strong>В одному з будинків Івано-Франківська вдень і вночі лунають несамовиті звуки... Це не камера тортур, не березневий кіт загуляв - це розспівується Роман Бойчук.</strong></p><p>Герой програми <a href="https://teleportal.ua/ru/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank">Хата на тата 7 сезон</a> 16 випуск від 10.12.2018 - творча особистість. Роман Бойчук сам себе вважає унікальною епатажною особистістю, людиною, яка була народжена для слави.</p><p>Його дружина Оля відноситься до амбіцій чоловіка скептично. За весь час їх шлюбу Рома не довів до кінця жодної справи. Він постійно хапається то за одне заняття, то за інше, виправдовуючи все тим, що він - творча особистість, а їм можна бути трошки хаотичними у своїх починаннях. Він уже намагався стати письменником, але чомусь не отримав визнання. Після цього в голову Роми прийшла «геніальна» думка - можна прославитися завдяки скандалу! І він вирішив взяти приклад з... самого Захер-Мазоха! Зверніть увагу на еротичну поезію Романа Бойчука в програмі Хата на тата 10.12.2018 - такого ви ще не чули.</p><p><strong>Епатажний Рома Бойчук не тільки пише. Він ще й співає. Багато. Навіть занадто багато, якщо вірити думці оточуючих.</strong></p><p>Герой Хата на тата 7 сезон 16 випуск весь свій вільний час присвячує творчості. Він співає вдома, заважаючи і своїм домашнім, і сусідам. Він навіть співає на роботі, незважаючи на зауваження колег!</p><p>А ось у його дружини Олі зовсім немає вільного часу. Домашня робота, турбота про дітей - все лежить на тендітних жіночих плечах. Адже у Романа немає часу на такі дурниці. Куди важливіше, звичайно ж, сходити в модний барбершоп і зробити собі стильну стрижку. Все, про що може думати Рома - це думки його фанатів. У всякому разі, сам Бойчук стверджує, що у нього є шанувальники.</p><p>Героїні шоу Хата на тата 7 сезон важко жити з чоловіком, який нічим не кращий за дитину. Звичайно, Рома - творча особистіст ... Але він зовсім не бажає брати на себе відповідальність за свої дії. Дивіться у програмі Хата на тата 7 сезон 16 випуск від 10.12.2018 на сайті Teleportal.ua, чи можливо повернути богемну особистість із небес на землю!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-15" target="_blank">Хата на тата 7 сезон 15 випуск</a></p>

Роман Бойчук - послідовник Захер-Мазоха

Всі випуски | Сезон 7

Роман Бойчук - послідовник Захер-Мазоха

В одному з будинків Івано-Франківська вдень і вночі лунають несамовиті звуки... Це не камера тортур, не березневий кіт загуляв - це розспівується Роман Бойчук.

Герой програми Хата на тата 7 сезон 16 випуск від 10.12.2018 - творча особистість. Роман Бойчук сам себе вважає унікальною епатажною особистістю, людиною, яка була народжена для слави.

Його дружина Оля відноситься до амбіцій чоловіка скептично. За весь час їх шлюбу Рома не довів до кінця жодної справи. Він постійно хапається то за одне заняття, то за інше, виправдовуючи все тим, що він - творча особистість, а їм можна бути трошки хаотичними у своїх починаннях. Він уже намагався стати письменником, але чомусь не отримав визнання. Після цього в голову Роми прийшла «геніальна» думка - можна прославитися завдяки скандалу! І він вирішив взяти приклад з... самого Захер-Мазоха! Зверніть увагу на еротичну поезію Романа Бойчука в програмі Хата на тата 10.12.2018 - такого ви ще не чули.

Епатажний Рома Бойчук не тільки пише. Він ще й співає. Багато. Навіть занадто багато, якщо вірити думці оточуючих.

Герой Хата на тата 7 сезон 16 випуск весь свій вільний час присвячує творчості. Він співає вдома, заважаючи і своїм домашнім, і сусідам. Він навіть співає на роботі, незважаючи на зауваження колег!

А ось у його дружини Олі зовсім немає вільного часу. Домашня робота, турбота про дітей - все лежить на тендітних жіночих плечах. Адже у Романа немає часу на такі дурниці. Куди важливіше, звичайно ж, сходити в модний барбершоп і зробити собі стильну стрижку. Все, про що може думати Рома - це думки його фанатів. У всякому разі, сам Бойчук стверджує, що у нього є шанувальники.

Героїні шоу Хата на тата 7 сезон важко жити з чоловіком, який нічим не кращий за дитину. Звичайно, Рома - творча особистіст ... Але він зовсім не бажає брати на себе відповідальність за свої дії. Дивіться у програмі Хата на тата 7 сезон 16 випуск від 10.12.2018 на сайті Teleportal.ua, чи можливо повернути богемну особистість із небес на землю!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Хата на тата 7 сезон 15 випуск