Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Олександр Коротюк: рок-зірка шепетівського розливу
<p>Олександр Коротюк - суперзірка! У всякому разі, він сам так вважає. Яке же це - жити під одним дахом із такою творчою особистістю?</p><p><strong>Герой проекту </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank"><strong>Хата на тата 7 сезон</strong></a><strong> 17 випуск від 17.12.2018 - місцева зірка славного міста Шепетівка. Олекандр - рок-музикант. </strong>Правда, його робота трохи не відповідає його смаку. Коротюк заробляє тим, що грає на весіллях, хрестинах і похоронах. Він постійно стикається з проблемами через невідповідність його музичного смаку зі смаком замовника. Наприклад, він може відмовитися грати пісню Олега Винника заради того, щоб долучити маси до прекрасної творчості групи Pink Floyd. За таку самодіяльність мало хто погоджується платити. Відповідно, замовлень у нього - один-два на місяць. Як жити, якщо глава сімейства приносить лише дві-три тисячі за місяць? Дізнайтеся подробиці в програмі Хата на тата 17.12.2018!</p><p>Дружина героя Хата на тата 7 сезон 17 випуск працює на трьох роботах. Адже якось же треба годувати сім'ю, в якій три дитини... Наприклад, Катя співпрацює з компанією, яка постачає медичні препарати, а також працює аніматором на дитячих святах. Крім того, на ній лежить і вся домашня робота. Готує Катя щодня - її чоловік настільки прискіпливий, що в житті не їстиме вчорашній суп! На що схоже її життя? Дивіться у проекті Хата на тата 7 сезон 17 випуск!</p><p>Проект Хата на тата 7 сезон став єдиною надією Каті і її трьох талановитих дітей. Старша донька Софія - починаюча модель, син - вчиться на хореографа. І тільки тато, як справжня творча особистість, палець об палець не вдарить, щоб його сім'я жила добре. Каті доводиться вирощувати овочі на городі, щоб сім'ї хоча б було, що їсти. Але для Олександра це не царська справа. Він чекає, коли до нього прийдуть великі гроші...</p><p>Не пропустіть перевиховання тата-музиканта в проекті Хата на тата 7 сезон 17 випуск від 17.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-16" target="_blank">Хата на тата 7 сезон 16 випуск</a></p>

Олександр Коротюк: рок-зірка шепетівського розливу

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Сезон 8
Сезон 7
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Олександр Коротюк: рок-зірка шепетівського розливу

Олександр Коротюк - суперзірка! У всякому разі, він сам так вважає. Яке же це - жити під одним дахом із такою творчою особистістю?

Герой проекту Хата на тата 7 сезон 17 випуск від 17.12.2018 - місцева зірка славного міста Шепетівка. Олекандр - рок-музикант. Правда, його робота трохи не відповідає його смаку. Коротюк заробляє тим, що грає на весіллях, хрестинах і похоронах. Він постійно стикається з проблемами через невідповідність його музичного смаку зі смаком замовника. Наприклад, він може відмовитися грати пісню Олега Винника заради того, щоб долучити маси до прекрасної творчості групи Pink Floyd. За таку самодіяльність мало хто погоджується платити. Відповідно, замовлень у нього - один-два на місяць. Як жити, якщо глава сімейства приносить лише дві-три тисячі за місяць? Дізнайтеся подробиці в програмі Хата на тата 17.12.2018!

Дружина героя Хата на тата 7 сезон 17 випуск працює на трьох роботах. Адже якось же треба годувати сім'ю, в якій три дитини... Наприклад, Катя співпрацює з компанією, яка постачає медичні препарати, а також працює аніматором на дитячих святах. Крім того, на ній лежить і вся домашня робота. Готує Катя щодня - її чоловік настільки прискіпливий, що в житті не їстиме вчорашній суп! На що схоже її життя? Дивіться у проекті Хата на тата 7 сезон 17 випуск!

Проект Хата на тата 7 сезон став єдиною надією Каті і її трьох талановитих дітей. Старша донька Софія - починаюча модель, син - вчиться на хореографа. І тільки тато, як справжня творча особистість, палець об палець не вдарить, щоб його сім'я жила добре. Каті доводиться вирощувати овочі на городі, щоб сім'ї хоча б було, що їсти. Але для Олександра це не царська справа. Він чекає, коли до нього прийдуть великі гроші...

Не пропустіть перевиховання тата-музиканта в проекті Хата на тата 7 сезон 17 випуск від 17.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Хата на тата 7 сезон 16 випуск