Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Віталій Бабушко - любитель статуеток і головне чудо міста
<p>Самозакоханий Віталій Бабушко готовий зробити що завгодно, щоб порадувати себе. Благополуччя дружини і трьох дітей його не особливо хвилює.</p><p>Герой проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank">Хата на тата 7 сезон</a> випуск 2 Віталій Бабушко вважає себе головною визначною пам'яткою невеликого містечка Чуднів у Житомирській області. Його можна назвати живим втіленням приказки «сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить». Віталік абсолютно не соромиться розповідати оточуючим, який він класний.</p><p>У Хата на тата випуск 2 Віталік розповів про те, як він заробляє на життя. Бабушко вважає, що може продати абсолютно все, навіть сніг. А ось нормальної роботи у нього немає: дохід Віталіку приносять тільки випадкові заробітки та махінації, весь інший час він вальяжно лежить на дивані.</p><p><strong>Герой Хата на тата 7 сезон випуск 2 не приносить гроші у сім'ю. Він свято впевнений у тому, що дохід дружини - це її проблема.</strong> Все зароблене Віталік із задоволенням витрачає на себе коханого. Адже потрібно ж себе, такого класного, чимось радувати? Станьте свідком приголомшливого ​​випадку егоїзму в проекті Хата на тата випуск 2.</p><p>Глава сім'ї Бабушко прагне до Європи, тому і хобі він собі знайшов «європейське». Віталік збирає різні статуетки, на які він готовий викидати будь-які гроші.</p><p>Дружина Віталія Інна вважає, що захоплення чоловіка призводить сім'ю до збитків. Він абсолютно не допомагає їй ані по господарству, ані з дітьми. Але ж сім'ю потрібно чимось годувати... На жаль, голова сімейства вважає будь-яку роботу по дому не царською справою.</p><p>Віталіка абсолютно не хвилюють проблеми дітей. Він навіть не знає, скільки їм років! <strong>Інна сподівається, що проект Хата на тата 7 сезон може змінити ставлення чоловіка до сім'ї. Тому що їм може допомогти тільки чудо...</strong></p><p>Дивіться Хата на тата онлайн - станьте свідком перевиховання «чудесного» лежебоки Віталія Бабушко. Чи змогли випробування вплинути на самозакоханого главу сімейства? Не пропустіть Хата на тата випуск 2 - проект дає бій нездоровому егоїзму!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-1" target="_blank">Хата на тата 7 сезон випуск 1</a></p>

Віталій Бабушко - любитель статуеток і головне чудо міста

Всі випуски | Сезон 7

Віталій Бабушко - любитель статуеток і головне чудо міста

Самозакоханий Віталій Бабушко готовий зробити що завгодно, щоб порадувати себе. Благополуччя дружини і трьох дітей його не особливо хвилює.

Герой проекту Хата на тата 7 сезон випуск 2 Віталій Бабушко вважає себе головною визначною пам'яткою невеликого містечка Чуднів у Житомирській області. Його можна назвати живим втіленням приказки «сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить». Віталік абсолютно не соромиться розповідати оточуючим, який він класний.

У Хата на тата випуск 2 Віталік розповів про те, як він заробляє на життя. Бабушко вважає, що може продати абсолютно все, навіть сніг. А ось нормальної роботи у нього немає: дохід Віталіку приносять тільки випадкові заробітки та махінації, весь інший час він вальяжно лежить на дивані.

Герой Хата на тата 7 сезон випуск 2 не приносить гроші у сім'ю. Він свято впевнений у тому, що дохід дружини - це її проблема. Все зароблене Віталік із задоволенням витрачає на себе коханого. Адже потрібно ж себе, такого класного, чимось радувати? Станьте свідком приголомшливого ​​випадку егоїзму в проекті Хата на тата випуск 2.

Глава сім'ї Бабушко прагне до Європи, тому і хобі він собі знайшов «європейське». Віталік збирає різні статуетки, на які він готовий викидати будь-які гроші.

Дружина Віталія Інна вважає, що захоплення чоловіка призводить сім'ю до збитків. Він абсолютно не допомагає їй ані по господарству, ані з дітьми. Але ж сім'ю потрібно чимось годувати... На жаль, голова сімейства вважає будь-яку роботу по дому не царською справою.

Віталіка абсолютно не хвилюють проблеми дітей. Він навіть не знає, скільки їм років! Інна сподівається, що проект Хата на тата 7 сезон може змінити ставлення чоловіка до сім'ї. Тому що їм може допомогти тільки чудо...

Дивіться Хата на тата онлайн - станьте свідком перевиховання «чудесного» лежебоки Віталія Бабушко. Чи змогли випробування вплинути на самозакоханого главу сімейства? Не пропустіть Хата на тата випуск 2 - проект дає бій нездоровому егоїзму!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Хата на тата 7 сезон випуск 1