Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пічен Кабонго - музикант від Бога
<p>Пічен Кабонго поїхав з Конго десять років тому. Рідні африканські традиції він привіз із собою в Україну.</p><p>Герой <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank">Хата на тата 7 сезон</a> випуск 3 Пічен переїхав з Конго до Одеси. Він хоче підкорити Україну своєю африканської харизмою. Пічен - музикант, і він упевнений у тому, що на нього чекає велика сцена та популярність. Він навіть зібрав групу зі своїх земляків, з якими ревно репетирує власні пісні. На жаль, репетиції - це єдине, чим займається голова сімейства. </p><p><strong>Після одруження Пічен закинув роботу, щоб увесь свій час присвячувати музиці.</strong></p><p>Поки що його творчість ніхто не оцінив, але освоювати більш буденні професії він відмовляється.</p><p>Героїня Хата на тата 7 сезон випуск 3 Іра розповіла про те, як різко змінилося ставлення чоловіка після весілля. Раніше він беріг її, підтримував і обдаровував увагою. А потім Пічена наче підмінили: він вирішив ввести вдома африканські правила. На його думку, чоловік у родині - головний. Точно так же він ставиться до своїх дітей: Пічен вважає, що вони не мають права заперечувати батькові. Станьте свідком зіткнення культур у проекті Хата на тата випуск 3.</p><p><strong>Ірі довелося відмовитися від кар'єри заради сім'ї.</strong></p><p>До заміжжя героїня проекту Хата на тата 7 сезон була успішною акробаткою, яка об'їхала півсвіту. Тепер вона не має можливості відправитися на гастролі, адже у них з Піченом двоє дітей, але залишити їх на чоловіка Іра не може... Вона працює офіціанткою, щоб хоч якось звести кінці з кінцями.</p><p><strong>Дивіться історію україно-африканської сім'ї в шоу Хата на тата 7 сезон випуск 3 онлайн - таких труднощів Іра у своєму сімейному житті не очікувала.</strong></p><p>Поки дружина працює і займається усіма домашніми справами, Пічен цілими днями лежить на дивані і думає про музику. Він готує альбом спеціально для українських чоловіків, головною родзинкою якого стане пісня про тещу. Пічен впевнений, що його музика приречена на успіх! Його сім'я не поділяє його оптимізму - навіть діти героя Хата на тата 7 сезон не вважають, що його пісні можуть сподобатися людям.</p><p>У проекті Хата на тата 7 сезон Пічену довелося відволіктися від світу високого мистецтва. Чи впорався музикант із «мирськими» турботами? Чи витримала випробування гордість істинного африканського чоловіка? Дивіться Хата на тата онлайн - проект повертає мрійливих татусів з небес на землю.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-2" target="_blank">Хата на тата 7 сезон випуск 2</a></p>

Пічен Кабонго - музикант від Бога

Всі випуски | Сезон 7

Пічен Кабонго - музикант від Бога

Пічен Кабонго поїхав з Конго десять років тому. Рідні африканські традиції він привіз із собою в Україну.

Герой Хата на тата 7 сезон випуск 3 Пічен переїхав з Конго до Одеси. Він хоче підкорити Україну своєю африканської харизмою. Пічен - музикант, і він упевнений у тому, що на нього чекає велика сцена та популярність. Він навіть зібрав групу зі своїх земляків, з якими ревно репетирує власні пісні. На жаль, репетиції - це єдине, чим займається голова сімейства.

Після одруження Пічен закинув роботу, щоб увесь свій час присвячувати музиці.

Поки що його творчість ніхто не оцінив, але освоювати більш буденні професії він відмовляється.

Героїня Хата на тата 7 сезон випуск 3 Іра розповіла про те, як різко змінилося ставлення чоловіка після весілля. Раніше він беріг її, підтримував і обдаровував увагою. А потім Пічена наче підмінили: він вирішив ввести вдома африканські правила. На його думку, чоловік у родині - головний. Точно так же він ставиться до своїх дітей: Пічен вважає, що вони не мають права заперечувати батькові. Станьте свідком зіткнення культур у проекті Хата на тата випуск 3.

Ірі довелося відмовитися від кар'єри заради сім'ї.

До заміжжя героїня проекту Хата на тата 7 сезон була успішною акробаткою, яка об'їхала півсвіту. Тепер вона не має можливості відправитися на гастролі, адже у них з Піченом двоє дітей, але залишити їх на чоловіка Іра не може... Вона працює офіціанткою, щоб хоч якось звести кінці з кінцями.

Дивіться історію україно-африканської сім'ї в шоу Хата на тата 7 сезон випуск 3 онлайн - таких труднощів Іра у своєму сімейному житті не очікувала.

Поки дружина працює і займається усіма домашніми справами, Пічен цілими днями лежить на дивані і думає про музику. Він готує альбом спеціально для українських чоловіків, головною родзинкою якого стане пісня про тещу. Пічен впевнений, що його музика приречена на успіх! Його сім'я не поділяє його оптимізму - навіть діти героя Хата на тата 7 сезон не вважають, що його пісні можуть сподобатися людям.

У проекті Хата на тата 7 сезон Пічену довелося відволіктися від світу високого мистецтва. Чи впорався музикант із «мирськими» турботами? Чи витримала випробування гордість істинного африканського чоловіка? Дивіться Хата на тата онлайн - проект повертає мрійливих татусів з небес на землю.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Хата на тата 7 сезон випуск 2