Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ігор Бондар - фермер із великими планами та гарячою любов'ю до української землі
<p><strong>Ігор Бондар – успішний полтавський фермер, у якого в оренді вся земля округи. Він заробляє шестизначні числа, а його фотографії прикрашають глянцеві обкладинки аграрних журналів. Проблема лише в тому, що все це в героя шоу Хата на тата тільки в планах і мріях.</strong></p><p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank">Хата на тата 7 сезон</a> 4 випуск від 17.09.2018 Ігор тільки те й робить, що будує бізнес-стратегії. Щоб завоювати довіру сусідів і переконати їх довірити йому свої паї, він роздає гречку, часто організовує агітаційні зустрічі, всіх вислуховує, до всіх посміхається. Тактика фермера працює – односельці люблять його за красномовство та вважають, що Ігор Бондар віддає селу всю душу! Заощадження герой шоу Хата на тата 7 випуск 4 витрачає на візитки, рекламу та самопіар. Він купив собі дорогий автомобіль і намагається одягатися «презентабельно» - інакше ніхто не буде сприймати його, як директора! Тому поки що його бізнес тільки витягує гроші й нічого не приносить у дім.</p><p><strong>А поки Ігор командує, як Ленін на броньовику, дружина Інна вимотується та втрачає себе в клопотах за тваринами, чистотою в будинку, вихованням дітей і роботою головного бухгалтера.</strong></p><p>Журналістам проекту Хата на тата 2018 Інна розповіла, що улюблений фермер підкорив її романтикою. Якось він дав їй серветку, щоб вона витерла губи, і зберіг у рамочці відбиток її помади. Але жінка навіть не помітила, як романтика пройшла, і почалися важкі робочі будні в селі. Тепер щоранку дружина тата Ігоря Бондаря в Хата на тата від 17.09.2018 годує і поїть тварин, прибирає в хліві, носить солому, а потім йде на роботу. Тато цього часу читає аграрні журнали та рахує майбутні гроші. Разом з Інною працювати не погоджується, бо переконаний, що народжений командувати.</p><p><strong>Герой Хата на тата 7 випуск 4 чекає божу благодать, яка «ось-ось уже за рогом», і каже, що відповідальність у нього перед людьми, а не перед посудом.</strong></p><p>Дивись онлайн Хата на тата 2018 і довідайся, як Ігор справлявся зі своїми дітьми: сином Ромою, який мріє стати палеонтологом, і донькою Вікусею, люблячою різноманітні ігри, у яких тато досі не брав участі. Чи зможе він, як справжній директор, пам'ятати всі свої завдання, правильно планувати час і всюди встигати?</p><p><strong>Дивись Хата на тата 7 сезон 4 випуск від 17.09.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-3" target="_blank"><strong>Хата на тата 7 сезон 3 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Ігор Бондар - фермер із великими планами та гарячою любов'ю до української землі

Всі випуски | Сезон 7

Ігор Бондар - фермер із великими планами та гарячою любов'ю до української землі

Ігор Бондар – успішний полтавський фермер, у якого в оренді вся земля округи. Він заробляє шестизначні числа, а його фотографії прикрашають глянцеві обкладинки аграрних журналів. Проблема лише в тому, що все це в героя шоу Хата на тата тільки в планах і мріях.

У проекті Хата на тата 7 сезон 4 випуск від 17.09.2018 Ігор тільки те й робить, що будує бізнес-стратегії. Щоб завоювати довіру сусідів і переконати їх довірити йому свої паї, він роздає гречку, часто організовує агітаційні зустрічі, всіх вислуховує, до всіх посміхається. Тактика фермера працює – односельці люблять його за красномовство та вважають, що Ігор Бондар віддає селу всю душу! Заощадження герой шоу Хата на тата 7 випуск 4 витрачає на візитки, рекламу та самопіар. Він купив собі дорогий автомобіль і намагається одягатися «презентабельно» - інакше ніхто не буде сприймати його, як директора! Тому поки що його бізнес тільки витягує гроші й нічого не приносить у дім.

А поки Ігор командує, як Ленін на броньовику, дружина Інна вимотується та втрачає себе в клопотах за тваринами, чистотою в будинку, вихованням дітей і роботою головного бухгалтера.

Журналістам проекту Хата на тата 2018 Інна розповіла, що улюблений фермер підкорив її романтикою. Якось він дав їй серветку, щоб вона витерла губи, і зберіг у рамочці відбиток її помади. Але жінка навіть не помітила, як романтика пройшла, і почалися важкі робочі будні в селі. Тепер щоранку дружина тата Ігоря Бондаря в Хата на тата від 17.09.2018 годує і поїть тварин, прибирає в хліві, носить солому, а потім йде на роботу. Тато цього часу читає аграрні журнали та рахує майбутні гроші. Разом з Інною працювати не погоджується, бо переконаний, що народжений командувати.

Герой Хата на тата 7 випуск 4 чекає божу благодать, яка «ось-ось уже за рогом», і каже, що відповідальність у нього перед людьми, а не перед посудом.

Дивись онлайн Хата на тата 2018 і довідайся, як Ігор справлявся зі своїми дітьми: сином Ромою, який мріє стати палеонтологом, і донькою Вікусею, люблячою різноманітні ігри, у яких тато досі не брав участі. Чи зможе він, як справжній директор, пам'ятати всі свої завдання, правильно планувати час і всюди встигати?

Дивись Хата на тата 7 сезон 4 випуск від 17.09.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Хата на тата 7 сезон 3 випуск.