Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Іван Бучман – сільська «зірка» і той іще тусовщик
<p><strong>Ваня одружився вже 10 років тому, але він досі не перестав бути холостяком. Тато п'є, гуляє, влаштовує в селі всілякі вечірки та перегони стрітрейсерів – усе заради того, щоб залишатися місцевою зіркою.</strong></p><p>Герой шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank">Хата на тата 7 сезон</a> 5 випуск від 24.09.2018 Бучман Іван – капітан сільської команди по футболу. І хоча успіхи в гравців посередні, це не заважає Вані уявляти себе другим Артемом Мілевським. У нього є чітке переконання, що всі футболісти не вилазять із нічних клубів. Правда це чи ні, але в шоу Хата на тата Бучман Іван вирішив будь що перетворити своє життя у вічну вечірку!</p><p><strong>Поки герой у свої 32 роки намагається бути 18-річним, його дружина Віра з ночі в ніч залишає по 20 пропущених дзвінків на телефоні чоловіка.</strong></p><p>А він не відповідає, тому що робить із себе холостяка. У проекті Хата на тата 7 випуск 5 Віра розповідає, що колись жила в місті та мріяла про музичну кар'єру. Заради Вані вона кинула музучилище, а він натомість обіцяв їй золоті гори та зірку з неба. Але в кінці кінців відвіз до села, повісив на неї домашнє господарство та 50 соток городу.</p><p><strong>Двома доньками герой Хата на тата 7 сезон теж зовсім не займається. Він навіть не прийшов на випускний старшої Карини із садочка!</strong></p><p>За відсутності дружини Ваня здає дітей на няньки своїм сестрам, у яких і без того вистачає занять. Він навіть погоджується платити їм гроші, тільки би не займатися дочками самостійно!</p><p>Дивись онлайн Хата на тата 2018 і довідайся, де ж Іван Бучман бере гроші на свої гулянки? І чому він здав обручки в ломбард?</p><p>Коли дружина Віра поїхала в довгоочікувану відпустку, горе-батькові довелося несолодко. У шоу Хата на тата 7 сезон 5 випуск він дізнався про зворотній бік вечірок – прибирання. І більше не говорив, що всі справи по дому можна зробити за годину. Йому довелося шукати спільну мову з власними дітьми та батьками. Чи впорався він із завданнями?</p><p><strong>Дивись онлайн Хата на тата 7 сезон 5 випуск від 24.09.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-4" target="_blank"><strong>Хата на тата 7 сезон 4 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Іван Бучман – сільська «зірка» і той іще тусовщик

Всі випуски | Сезон 7

Іван Бучман – сільська «зірка» і той іще тусовщик

Ваня одружився вже 10 років тому, але він досі не перестав бути холостяком. Тато п'є, гуляє, влаштовує в селі всілякі вечірки та перегони стрітрейсерів – усе заради того, щоб залишатися місцевою зіркою.

Герой шоу Хата на тата 7 сезон 5 випуск від 24.09.2018 Бучман Іван – капітан сільської команди по футболу. І хоча успіхи в гравців посередні, це не заважає Вані уявляти себе другим Артемом Мілевським. У нього є чітке переконання, що всі футболісти не вилазять із нічних клубів. Правда це чи ні, але в шоу Хата на тата Бучман Іван вирішив будь що перетворити своє життя у вічну вечірку!

Поки герой у свої 32 роки намагається бути 18-річним, його дружина Віра з ночі в ніч залишає по 20 пропущених дзвінків на телефоні чоловіка.

А він не відповідає, тому що робить із себе холостяка. У проекті Хата на тата 7 випуск 5 Віра розповідає, що колись жила в місті та мріяла про музичну кар'єру. Заради Вані вона кинула музучилище, а він натомість обіцяв їй золоті гори та зірку з неба. Але в кінці кінців відвіз до села, повісив на неї домашнє господарство та 50 соток городу.

Двома доньками герой Хата на тата 7 сезон теж зовсім не займається. Він навіть не прийшов на випускний старшої Карини із садочка!

За відсутності дружини Ваня здає дітей на няньки своїм сестрам, у яких і без того вистачає занять. Він навіть погоджується платити їм гроші, тільки би не займатися дочками самостійно!

Дивись онлайн Хата на тата 2018 і довідайся, де ж Іван Бучман бере гроші на свої гулянки? І чому він здав обручки в ломбард?

Коли дружина Віра поїхала в довгоочікувану відпустку, горе-батькові довелося несолодко. У шоу Хата на тата 7 сезон 5 випуск він дізнався про зворотній бік вечірок – прибирання. І більше не говорив, що всі справи по дому можна зробити за годину. Йому довелося шукати спільну мову з власними дітьми та батьками. Чи впорався він із завданнями?

Дивись онлайн Хата на тата 7 сезон 5 випуск від 24.09.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Хата на тата 7 сезон 4 випуск.