Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Артем Кущенко знає: головне в менеджменті делегувати повноваження
<p><strong>Із електромонтера в начальники ділянки Артем Кущенко стрибнув без зусиль – лише пригрозив, що піде в іншу компанію. Так само легко він закінчив школу й інститут, вимагаючи бартер і даючи хабарі. Герой Хата на тата виверткий і в родині, вибрав собі вигідну дружину та сів їй на шию!</strong></p><p>Дивись проект <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank">Хата на тата 7 сезон</a> 6 випуск ефір від 01.10.2018 у с. Количівка, поблизу стародавнього міста Чернігів. У цьому випуску ти побачиш повтор сюжету, який був показаний на телеканалі СТБ у 6 сезоні проекту. У Количівці живе 27-літній Артем Кущенко – ледар і батько двох дочок. На роботі він і вусом не веде, а тільки «контролює», іноді примудряється навіть прогуляти та жартує, що для всіх службових звернень купить факс. Чоловік пишається своїми легкими досягненнями, а найбільше – дружиною Яною. Тому що герой шоу Хата на тата Кущенко спеціально вибрав її за хазяйновитість і тихий характер.</p><p><strong>Артем любить, коли він говорить, а Яна робить без питань.</strong></p><p>На його дружині тримається чимало обов'язків! У шоу Хата на тата 7 випуск 6 дізнайся порядок денний мами Яни: самостійно обробляти 20 соток городу, годувати кролів і курок, виховувати дітей і під час всього цього ходити на роботу. Яна – палатна медсестра у відділенні хоспіс. Вона піклується про тяжкохворих і немічних: годує, переодягає, вмиває і, звичайно, намагається веселити й піднімати настрій.</p><p><strong>Втомлена жінка приходити додому, а її зустрічають не обіймами та поцілунком, а питанням: де картопелька?</strong></p><p>Ще й 5-річна дочка Лєра бере поганий приклад з Артема Кущенко в шоу Хата на тата 2018. Вона не просить у мами, а вимагає, ображає старшу сестру Настю, б'є її, забирає іграшки... І за непослух зовсім не отримує покарання, тому що вона татова улюблениця! «Папа любить «беху», собаку та мене», - коментує Лєра.</p><p>7-річна Настя плакала перед камерами проекту Хата на тата 7 сезон 6 випуск. Дівчинка розуміє, що тато її недолюблює і їй боляче, адже вона теж його «доця».</p><p><strong>Дивись онлайн Хата на тата 2018 випуск 6 від 01.10.2018 та дізнайся, як Артем Кущенко справлявся з обов'язками дружини.</strong> Чи зміг він приготувати їжу дітям? Чому хлопець швидко зрозумів, що розбалував Лєру? І що визнав герой Хата на тата 7 сезон уже на 2 день проекту?</p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-5" target="_blank"><strong>Хата на тата 7 сезон випуск 5</strong></a><strong>.</strong></p>

Артем Кущенко знає: головне в менеджменті делегувати повноваження

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Сезон 8
Сезон 7
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Артем Кущенко знає: головне в менеджменті делегувати повноваження

Із електромонтера в начальники ділянки Артем Кущенко стрибнув без зусиль – лише пригрозив, що піде в іншу компанію. Так само легко він закінчив школу й інститут, вимагаючи бартер і даючи хабарі. Герой Хата на тата виверткий і в родині, вибрав собі вигідну дружину та сів їй на шию!

Дивись проект Хата на тата 7 сезон 6 випуск ефір від 01.10.2018 у с. Количівка, поблизу стародавнього міста Чернігів. У цьому випуску ти побачиш повтор сюжету, який був показаний на телеканалі СТБ у 6 сезоні проекту. У Количівці живе 27-літній Артем Кущенко – ледар і батько двох дочок. На роботі він і вусом не веде, а тільки «контролює», іноді примудряється навіть прогуляти та жартує, що для всіх службових звернень купить факс. Чоловік пишається своїми легкими досягненнями, а найбільше – дружиною Яною. Тому що герой шоу Хата на тата Кущенко спеціально вибрав її за хазяйновитість і тихий характер.

Артем любить, коли він говорить, а Яна робить без питань.

На його дружині тримається чимало обов'язків! У шоу Хата на тата 7 випуск 6 дізнайся порядок денний мами Яни: самостійно обробляти 20 соток городу, годувати кролів і курок, виховувати дітей і під час всього цього ходити на роботу. Яна – палатна медсестра у відділенні хоспіс. Вона піклується про тяжкохворих і немічних: годує, переодягає, вмиває і, звичайно, намагається веселити й піднімати настрій.

Втомлена жінка приходити додому, а її зустрічають не обіймами та поцілунком, а питанням: де картопелька?

Ще й 5-річна дочка Лєра бере поганий приклад з Артема Кущенко в шоу Хата на тата 2018. Вона не просить у мами, а вимагає, ображає старшу сестру Настю, б'є її, забирає іграшки... І за непослух зовсім не отримує покарання, тому що вона татова улюблениця! «Папа любить «беху», собаку та мене», - коментує Лєра.

7-річна Настя плакала перед камерами проекту Хата на тата 7 сезон 6 випуск. Дівчинка розуміє, що тато її недолюблює і їй боляче, адже вона теж його «доця».

Дивись онлайн Хата на тата 2018 випуск 6 від 01.10.2018 та дізнайся, як Артем Кущенко справлявся з обов'язками дружини. Чи зміг він приготувати їжу дітям? Чому хлопець швидко зрозумів, що розбалував Лєру? І що визнав герой Хата на тата 7 сезон уже на 2 день проекту?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Хата на тата 7 сезон випуск 5.