Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Іван Кожанов - олігарх або рабовласник?
<p><strong>Сільський олігарх Іван Кожанов тримає в шорах усе село. Коли герой шоу Хата на тата їде на автомобілі по вулиці, кожен перехожий повинен махати йому, інакше отримає догану. Але найбільше дістається рідним Вані, які не купаються в грошах, а працюють, як раби, на сімейний бізнес.</strong></p><p>Дивись проект <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank">Хата на тата 7 сезон</a> 7 випуск ефір від 08.10.2018. У цьому випуску ти побачиш повтор сюжету, який був показаний на телеканалі СТБ у 6 сезоні проекту. Учасник шоу Хата на тата Іван Іванович Кожанов володіє в с. Великоплоське в Одеській обл. всіма «стратегічними об'єктами»: єдиним продуктовим магазином, ветеринарною аптекою і свинофермой на 200 голів. До того ж у нього є цілих 100 га землі – по 5 км на всі боки від села. Бізнес, дійсно, прибутковий, і попит ніколи не падає. За продукцією до Вані приїжджають з усієї області! Біда тільки в тому, що на забезпечення всіх процесів працює не команда співробітників, а троє членів сім'ї Кожанових у 7 випуску Хата на тата 7: дружина Ольга і «здорові лосі» сини Женя та Костя.</p><p><strong>Дружина олігарха в проекті Хата на тата 7 випуск 7 не їздить відпочивати за кордон, не витрачає багато грошей на зачіску й манікюр – вона щодня копається в багнюці серед свиней</strong></p><p>День Олі починається з помелу крупи та варіння корму свиням, прибирання стійл і каналізації. Після цього вона йде в ветаптеку, де працює продавцем, а ввечері робить переоблік в магазинах. Сини героя шоу Хата на тата Кожанова Івана теж працюють зі свинями: ростять, забивають і обробляють м'ясо. Дружина Оля зізнається: після цілого дня роботи не знаєш, що в тебе сильніше болить. Найнеймовірніше, що в кожного «працівника» в сім'ї немає грошей на власні витрати, тому що тато нікому не платить ані копійки!</p><p>Дивись онлайн Хата на тата 2018 і довідайся, куди Іван Іванович витрачає гроші? За скільки тисяч доларів він купив свій позашляховик? І навіщо на свій ювілей покликав 400 гостей? Не пропусти історію про візит цілого цирку в село Великоплоське!</p><p>Чи зможе тато повернути борг своїм синам? І невже мова піде знову про гроші? Чому виявиться, що через халатність тата його син Женя може назавжди втратити слух?</p><p><strong>Дивись онлайн Хата на тата 7 сезон 7 випуск від 08.10.2018 на Telepotral.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не гай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-6" target="_blank"><strong>Хата на тата 7 сезон 6 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Іван Кожанов - олігарх або рабовласник?

Всі випуски | Сезон 7

Іван Кожанов - олігарх або рабовласник?

Сільський олігарх Іван Кожанов тримає в шорах усе село. Коли герой шоу Хата на тата їде на автомобілі по вулиці, кожен перехожий повинен махати йому, інакше отримає догану. Але найбільше дістається рідним Вані, які не купаються в грошах, а працюють, як раби, на сімейний бізнес.

Дивись проект Хата на тата 7 сезон 7 випуск ефір від 08.10.2018. У цьому випуску ти побачиш повтор сюжету, який був показаний на телеканалі СТБ у 6 сезоні проекту. Учасник шоу Хата на тата Іван Іванович Кожанов володіє в с. Великоплоське в Одеській обл. всіма «стратегічними об'єктами»: єдиним продуктовим магазином, ветеринарною аптекою і свинофермой на 200 голів. До того ж у нього є цілих 100 га землі – по 5 км на всі боки від села. Бізнес, дійсно, прибутковий, і попит ніколи не падає. За продукцією до Вані приїжджають з усієї області! Біда тільки в тому, що на забезпечення всіх процесів працює не команда співробітників, а троє членів сім'ї Кожанових у 7 випуску Хата на тата 7: дружина Ольга і «здорові лосі» сини Женя та Костя.

Дружина олігарха в проекті Хата на тата 7 випуск 7 не їздить відпочивати за кордон, не витрачає багато грошей на зачіску й манікюр – вона щодня копається в багнюці серед свиней

День Олі починається з помелу крупи та варіння корму свиням, прибирання стійл і каналізації. Після цього вона йде в ветаптеку, де працює продавцем, а ввечері робить переоблік в магазинах. Сини героя шоу Хата на тата Кожанова Івана теж працюють зі свинями: ростять, забивають і обробляють м'ясо. Дружина Оля зізнається: після цілого дня роботи не знаєш, що в тебе сильніше болить. Найнеймовірніше, що в кожного «працівника» в сім'ї немає грошей на власні витрати, тому що тато нікому не платить ані копійки!

Дивись онлайн Хата на тата 2018 і довідайся, куди Іван Іванович витрачає гроші? За скільки тисяч доларів він купив свій позашляховик? І навіщо на свій ювілей покликав 400 гостей? Не пропусти історію про візит цілого цирку в село Великоплоське!

Чи зможе тато повернути борг своїм синам? І невже мова піде знову про гроші? Чому виявиться, що через халатність тата його син Женя може назавжди втратити слух?

Дивись онлайн Хата на тата 7 сезон 7 випуск від 08.10.2018 на Telepotral.ua.

Пропустив попередню серію? Не гай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн Хата на тата 7 сезон 6 випуск.