Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тато Юрій Черваньов - колекціонер раритету, який живе ностальгією за Союзом
<p><strong>Ностальгія Юри Черванева в прямому сенсі перетворилася в образ життя. Чоловік нудьгує за 80-ими: їздить на радянських машинах, слухає стару музику й тільки на касетних магнітофонах, виварює джинси й уявляє себе справжнім серцеїдом!</strong></p><p>Новий герой шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank">Хата на тата 7 сезон</a> 8 випуск від 15.10.2018 вважає себе «найкрутішим хлопцем Вовчанська» - містечка в Харківській області. А чому найкрутішим? Та тому що по околицях він роз'їжджає на мотоциклі «Мінськ» 1973 року. Юра бачить у ньому еталон стилю, якості, надійності... Герой проекту Хата на тата 7 випуск 8 пишається, що перехожі звертають на нього увагу та піднімають сонцезахисні окуляри, щоб на нього подивитися!</p><p>Тільки ось за фактом мотоцикл заводиться через раз, а погляди сусідів, швидше, співчуваючі, ніж захоплені.</p><p><strong>В ефірі проекту Хата на тата від 15.10.2018 відкрилося, що Юра купив свій «Мінськ» за гроші, які дружина Інна збирала, щоб поїхати на море з дітьми. </strong>Працює тато водієм маршрутки та, в основному, тільки розважається, а не приносить гроші в будинок. Тому Інна змушена годувати сім'ю та заробляти гроші заправником на АЗС. Перед журналістами шоу Хата на тата Черваньов Юра зізнався, що не бачить у роботі дружини нічого важкого.</p><p><strong>Крім «Мінська», чоловік притягнув до будинка й інший непотріб: розбитий «Москвич».</strong> І кожен день у шоу Хата на тата 7 сезон 8 випуск страждав за однією красунею, мрією всієї юності – мотоциклом «Явою». Тільки в Інни на ще одну «мрію» немає грошей.</p><p>Колись вона виходила заміж за лейтенанта пожежної частини. Юра міг би стати майором! Але його кар'єра розлетілася, як і Радянський Союз. Герой проекту Хата на тата 2018 сам закинув службу та вважав за краще жити в минулому, ніж у реальності зі своєю сім'єю.</p><p>Чи зміг Юра протримаються цілий тиждень без дружини? І чи налагодив він відносини з 9-річним сином Дмитриком, про якого згадував лише тоді, коли був потрібен пульт від телевізора або кава?</p><p><strong>Дивись онлайн Хата на тата 7 сезон 8 випуск від 15.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-7" target="_blank"><strong>Хата на тата 7 сезон 7 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Тато Юрій Черваньов - колекціонер раритету, який живе ностальгією за Союзом

Всі випуски | Сезон 7

Тато Юрій Черваньов - колекціонер раритету, який живе ностальгією за Союзом

Ностальгія Юри Черванева в прямому сенсі перетворилася в образ життя. Чоловік нудьгує за 80-ими: їздить на радянських машинах, слухає стару музику й тільки на касетних магнітофонах, виварює джинси й уявляє себе справжнім серцеїдом!

Новий герой шоу Хата на тата 7 сезон 8 випуск від 15.10.2018 вважає себе «найкрутішим хлопцем Вовчанська» - містечка в Харківській області. А чому найкрутішим? Та тому що по околицях він роз'їжджає на мотоциклі «Мінськ» 1973 року. Юра бачить у ньому еталон стилю, якості, надійності... Герой проекту Хата на тата 7 випуск 8 пишається, що перехожі звертають на нього увагу та піднімають сонцезахисні окуляри, щоб на нього подивитися!

Тільки ось за фактом мотоцикл заводиться через раз, а погляди сусідів, швидше, співчуваючі, ніж захоплені.

В ефірі проекту Хата на тата від 15.10.2018 відкрилося, що Юра купив свій «Мінськ» за гроші, які дружина Інна збирала, щоб поїхати на море з дітьми. Працює тато водієм маршрутки та, в основному, тільки розважається, а не приносить гроші в будинок. Тому Інна змушена годувати сім'ю та заробляти гроші заправником на АЗС. Перед журналістами шоу Хата на тата Черваньов Юра зізнався, що не бачить у роботі дружини нічого важкого.

Крім «Мінська», чоловік притягнув до будинка й інший непотріб: розбитий «Москвич». І кожен день у шоу Хата на тата 7 сезон 8 випуск страждав за однією красунею, мрією всієї юності – мотоциклом «Явою». Тільки в Інни на ще одну «мрію» немає грошей.

Колись вона виходила заміж за лейтенанта пожежної частини. Юра міг би стати майором! Але його кар'єра розлетілася, як і Радянський Союз. Герой проекту Хата на тата 2018 сам закинув службу та вважав за краще жити в минулому, ніж у реальності зі своєю сім'єю.

Чи зміг Юра протримаються цілий тиждень без дружини? І чи налагодив він відносини з 9-річним сином Дмитриком, про якого згадував лише тоді, коли був потрібен пульт від телевізора або кава?

Дивись онлайн Хата на тата 7 сезон 8 випуск від 15.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Хата на тата 7 сезон 7 випуск.