Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Федя Великий - просвітлена особистість і майбутній бізнесмен
<p><strong>Федя Великий вважає, що йому не дарма дісталася таке промовисте прізвище: він ловить ідеї прямо із космосу та займається саморозвитком. А як же сім'я? ..</strong></p><p>Герой проекту <a href="https://teleportal.ua/ru/show/stb/hatanatata/sezon-7" target="_blank">Хата на тата 7 сезон</a> 9 випуск вважає, що на нього чекає велике майбутнє. Федя дуже любить пофантазувати, і робить це розумно: він навіть зробив дошку візуалізації своїх майбутніх досягнень. Плани у нього наполеонівські - вілла із десятьма кімнатами, яхта і навіть польоти в космос!</p><p>У житті Федя Великий працює плиточником-мозаїстом. Але на роботі герой Хата на тата 7 випуск 9 не дуже напружується. У майбутньому Федя бачить себе успішним бізнесменом. Він постійно видає нові «геніальні» ідеї - то купить сотню гігантських курок, то засадить пів-городу часником. Незважаючи на те, що курей ніде тримати, а часник нікому продавати, Великий заздалегідь підраховує свій величезний прибуток.</p><p>Єдина грандіозна ідея, яку Феді вдалося втілити у життя, це діти. У нього троє синів і дворічна дочка.</p><p>Вся турбота про дітей і роботі по дому лежить на плечах його дружини. Федя вважає, що каструлі, пелюшки та інші дрібниці життя - це не чоловіча робота. У героя Хата на тата 7 сезон є куди більш важливі заняття: він генерує нові ідеї і вправляє свій мозок. Тим часом, його дружина цілими днями крутиться на кухні та на городі, щоб обслужити величезну родину. Дивіться у Хата на тата 22.10.2018, чи можна перевиховати такого невиправного мрійника.</p><p>Сини із радістю повторюють за батьком. Вони не допомагають матері по господарству, прогулюють школу та постійно вередують. Федя із задоволенням ледарює разом із синами, а ось доньці зовсім не дістається батьківської уваги. Великий вважає, що маленька дитина - це цілком і повністю турбота матері.</p><p><strong>В один прекрасний день у житті мрійника Феді з'явився дивний джип червоного кольору із промовистими номерами «Хата на тата».</strong></p><p>У його дружини вперше за 22 роки з'явилася можливість відпочити. А от самому Феді нарешті довелося напружитися... Дивіться в проекті Хата на тата 7 сезон 9 випуск, як його величність повертається з небес на землю. Не пропустіть!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-7/vypusk-8" target="_blank">Хата на тата 7 сезон випуск 8</a></p>

Федя Великий - просвітлена особистість і майбутній бізнесмен

Всі випуски | Сезон 7

Федя Великий - просвітлена особистість і майбутній бізнесмен

Федя Великий вважає, що йому не дарма дісталася таке промовисте прізвище: він ловить ідеї прямо із космосу та займається саморозвитком. А як же сім'я? ..

Герой проекту Хата на тата 7 сезон 9 випуск вважає, що на нього чекає велике майбутнє. Федя дуже любить пофантазувати, і робить це розумно: він навіть зробив дошку візуалізації своїх майбутніх досягнень. Плани у нього наполеонівські - вілла із десятьма кімнатами, яхта і навіть польоти в космос!

У житті Федя Великий працює плиточником-мозаїстом. Але на роботі герой Хата на тата 7 випуск 9 не дуже напружується. У майбутньому Федя бачить себе успішним бізнесменом. Він постійно видає нові «геніальні» ідеї - то купить сотню гігантських курок, то засадить пів-городу часником. Незважаючи на те, що курей ніде тримати, а часник нікому продавати, Великий заздалегідь підраховує свій величезний прибуток.

Єдина грандіозна ідея, яку Феді вдалося втілити у життя, це діти. У нього троє синів і дворічна дочка.

Вся турбота про дітей і роботі по дому лежить на плечах його дружини. Федя вважає, що каструлі, пелюшки та інші дрібниці життя - це не чоловіча робота. У героя Хата на тата 7 сезон є куди більш важливі заняття: він генерує нові ідеї і вправляє свій мозок. Тим часом, його дружина цілими днями крутиться на кухні та на городі, щоб обслужити величезну родину. Дивіться у Хата на тата 22.10.2018, чи можна перевиховати такого невиправного мрійника.

Сини із радістю повторюють за батьком. Вони не допомагають матері по господарству, прогулюють школу та постійно вередують. Федя із задоволенням ледарює разом із синами, а ось доньці зовсім не дістається батьківської уваги. Великий вважає, що маленька дитина - це цілком і повністю турбота матері.

В один прекрасний день у житті мрійника Феді з'явився дивний джип червоного кольору із промовистими номерами «Хата на тата».

У його дружини вперше за 22 роки з'явилася можливість відпочити. А от самому Феді нарешті довелося напружитися... Дивіться в проекті Хата на тата 7 сезон 9 випуск, як його величність повертається з небес на землю. Не пропустіть!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Хата на тата 7 сезон випуск 8