Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Хата на тата

Сезон 8
12+
Сезон 8
Сезон 8
Сезон 7
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3

Телеканал СТБ продовжує перевиховувати непутящих тат. Знайомся з новими родинами, переживай смішні невдачі і щасливі возз'єднання в шоу «Хата на тата» 8 сезон восени 2019 року.

Хата на тата

Телеканал СТБ продовжує перевиховувати непутящих тат. Знайомся з новими родинами, переживай смішні невдачі і щасливі возз'єднання в шоу «Хата на тата» 8 сезон восени 2019 року.


«Хата на тата» 2019: суть проекту

Гумористичний і одночасно гостросоціальний проект СТБ «Хата на тата» робить все для того, щоб змінити уявлення деяких чоловіків, що прибирання, прання, приготування їжі, догляд за домашнім господарством і виховання дітей – це виключно жіночі обов'язки. А що ж повинен робити голова сімейства? Такі батьки вважають: тільки контролювати та керувати.

У шоу «Хата на тата» 8 дивись онлайн, як в один момент мами, які тримали на собі весь будинок, несподівано поїдуть у бажану відпустку! А все господарство і голодні діти раптом опиняться на плечах у ледачих тат. Що вони будуть робити? Звичайно, гуляти! Кіт із дому – миші в танок. Але в кожному випуску «Хата на тата» 2019 обов'язково настане момент, коли закінчяться гроші, захочеться їсти, вчителі викличуть батьків до школи, а тварини почнуть обурено ревіти. Чи зможуть наші безпорадні татки взяти ситуацію під контроль? Подивимося у 8 сезоні «Хата на тата»! Обіцяємо, нудьгувати не доведеться.


Тато має талант!

У кожного тата є своя «фішка» й унікальне хобі. Вони намагаються тікати від відповідальності та приділяти час улюбленій справі, але всі ці хитрощі по-дитячому прості й очевидні. Наприклад, команда телеканалу СТБ у попередніх сезонах шоу «Хата на тата» вже перевиховала:

  • фізрука на все село, який намагався перетворити своїх дочок у хлопчиків – майстрів спорту;
  • заповзятого фермера з планом захоплення аграрної імперії;
  • «короля» Кам'янця-Подільського;
  • рок-зірку з глибинки;
  • і навіть сільського автогонщика.

А які таланти проявлять тата в проекті «Хата на тата» 8 сезон? Подивимося восени 2019 року - дата виходу «Хата на тата» 8 вже не за горами - 26.08.2019.