Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Олександр Слюсарев – директор на фірмі та царь вдома
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8">«Хата на тата» 8 сезон</a> 11 випуск від 18.11.2019 ви побачите перевиховання Олександра Слюсарева з містечка Гайсин.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сашко – директор фірми, яку назвав у свою честь «Сан-Санич». Чоловік не звик гнути спину, тому ще змалечку вирішив, що замість нього мозолі натиратимуть старші брати Сергій і Вова. Чоловіки виконують всю роботу на фірмі, а Саша і палець об палець не вдарить, адже вважає, що його справа – давати вказівки. Якщо братам Саньок хоча б зарплату платить, то дружина Світлана працює на директора безкоштовно. Жінка готує чоловіку комплексні обіди для робочих, але за це ніколи не почує слів вдячності. Навіть вдома герой проєкту «Хата на тата» 2019 поводиться як директор – усе контролює, але сам ніколи не встане і не допоможе.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб не здаватися повним трутнем, татко займається творчістю – пише вірші. Він мріє стати відомим поетом, крутішим ніж Єсенін. Чи справді творіння татка варті уваги? Дивіться у шоу «Хата на тата» 8 сезон.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Татко настільки відданий творчості, що на дітей часу не має. А 6-річній Христині та 3-річному Тимуру дуже не вистачає батьківської уваги та підтримки. Світлані набридло стільки років догоджати Сашку, тому програма «Хата на тата» допоможе їй перевиховати чоловіка. </span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Графік дружини – рай чи пекло?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Залишившись без Світлани, Сашку довелося прокинутися о 7 годині, щоб приготувати дітям сніданок. В перший день татку потрібно зварити обід для дітей, нагодувати братів, пограти з Христиною і Тимуром у розвиваючі ігри, а також прибрати в квартирі. Шалений ритм дружини дуже швидко забрав у татка всі сили. А вже завтра на нього чекають обов’язкові завдання. Щоб отримати грошовий приз, герой 11 випуску «Хата на тата» повинен:</span></p> <ul dir="ltr"> <li style="text-align: justify;"><span>виготовити композицію «Щедра осінь»;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>навчити доньку вимовляти букву «Р»;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>виконати чоловічу роботу вдома;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>порозумітися із мамою.</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цікаво побачити, як великий директор впорається з основними завданнями? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 11 випуск від 18.11.2019 на Телепорталі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8/vypusk-10">«Хата на тата» 8 сезон 10 випуск</a>.</span></p>

Олександр Слюсарев – директор на фірмі та царь вдома

Всі випуски | Сезон 8

Олександр Слюсарев – директор на фірмі та царь вдома

У проєкті «Хата на тата» 8 сезон 11 випуск від 18.11.2019 ви побачите перевиховання Олександра Слюсарева з містечка Гайсин.

Сашко – директор фірми, яку назвав у свою честь «Сан-Санич». Чоловік не звик гнути спину, тому ще змалечку вирішив, що замість нього мозолі натиратимуть старші брати Сергій і Вова. Чоловіки виконують всю роботу на фірмі, а Саша і палець об палець не вдарить, адже вважає, що його справа – давати вказівки. Якщо братам Саньок хоча б зарплату платить, то дружина Світлана працює на директора безкоштовно. Жінка готує чоловіку комплексні обіди для робочих, але за це ніколи не почує слів вдячності. Навіть вдома герой проєкту «Хата на тата» 2019 поводиться як директор – усе контролює, але сам ніколи не встане і не допоможе.

Щоб не здаватися повним трутнем, татко займається творчістю – пише вірші. Він мріє стати відомим поетом, крутішим ніж Єсенін. Чи справді творіння татка варті уваги? Дивіться у шоу «Хата на тата» 8 сезон.

Татко настільки відданий творчості, що на дітей часу не має. А 6-річній Христині та 3-річному Тимуру дуже не вистачає батьківської уваги та підтримки. Світлані набридло стільки років догоджати Сашку, тому програма «Хата на тата» допоможе їй перевиховати чоловіка. 

 

Графік дружини – рай чи пекло?

Залишившись без Світлани, Сашку довелося прокинутися о 7 годині, щоб приготувати дітям сніданок. В перший день татку потрібно зварити обід для дітей, нагодувати братів, пограти з Христиною і Тимуром у розвиваючі ігри, а також прибрати в квартирі. Шалений ритм дружини дуже швидко забрав у татка всі сили. А вже завтра на нього чекають обов’язкові завдання. Щоб отримати грошовий приз, герой 11 випуску «Хата на тата» повинен:

  • виготовити композицію «Щедра осінь»;
  • навчити доньку вимовляти букву «Р»;
  • виконати чоловічу роботу вдома;
  • порозумітися із мамою.

Цікаво побачити, як великий директор впорається з основними завданнями? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 11 випуск від 18.11.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн «Хата на тата» 8 сезон 10 випуск.