Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Роман Чаговець – король шкільних вечірок
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8">«Хата на тата» 8 сезон</a> 12 випуск від 02.12.2019 Роман Чаговець, татко-бездільник, перетвориться на турботливого чоловіка і люблячого батька.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вдома Ромчик відчуває себе справжнім королем, адже всі його забаганки слухняно виконують дружина й діти. Татко звик жити на широку ногу, але гроші на свої розваги він просить у батьків… Попри те, що в родині двоє дітей, Рома не має стабільного заробітку. Хатніми справами та вихованням дітей займається лише дружина, яка не може розраховувати на підтримку чи допомогу чоловіка. Оля вважає, що Рома перетворився на її третю дитину, яка постійно потребує уваги.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкті «Хата на тата» 2019 жінка нарешті зможе відпочити від домашніх клопотів і відірватися на повну. У сонячній Одесі на Олю чекає незабутній вир емоцій, аристократичні сніданки та релакс, як у самої Афродіти. У люксовому номері з чудовим видом із вікна жінка відчує себе королевою.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Мамин графік – відпочинок чи важкі муки?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перший день за графіком дружини зовсім знесилив Рому, адже йому довелося приготувати хачапурі, почистити килими, знайти спільну мову з дітьми. Донька Даша принципово не допомагала тату із домашніми справами. Дівчина серйозно налаштована перевиховати його за тиждень.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Які завдання повинен виконати герой 12 випуску «Хата на тата»?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб перемогти у шоу та виграти грошову винагороду, татку необхідно:</span></p> <ul dir="ltr"> <li style="text-align: justify;"><span>прочитати книгу;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>виступити з донькою на концерті;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>знайти стабільну роботу;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>позбавити сина телефонної залежності.</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цікаво побачити, як Ромчик впорається з усім, що доручила йому дружина Ольга? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 12 випуск від 02.12.2019 на Телепорталі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не встигли переглянути попередній випуск? Не гайте часу даремно – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8/vypusk-11">«Хата на тата» 8 сезон 11 випуск</a>.</span></p>

Роман Чаговець – король шкільних вечірок

Всі випуски | Сезон 8

Роман Чаговець – король шкільних вечірок

У проєкті «Хата на тата» 8 сезон 12 випуск від 02.12.2019 Роман Чаговець, татко-бездільник, перетвориться на турботливого чоловіка і люблячого батька.

Вдома Ромчик відчуває себе справжнім королем, адже всі його забаганки слухняно виконують дружина й діти. Татко звик жити на широку ногу, але гроші на свої розваги він просить у батьків… Попри те, що в родині двоє дітей, Рома не має стабільного заробітку. Хатніми справами та вихованням дітей займається лише дружина, яка не може розраховувати на підтримку чи допомогу чоловіка. Оля вважає, що Рома перетворився на її третю дитину, яка постійно потребує уваги.

У проєкті «Хата на тата» 2019 жінка нарешті зможе відпочити від домашніх клопотів і відірватися на повну. У сонячній Одесі на Олю чекає незабутній вир емоцій, аристократичні сніданки та релакс, як у самої Афродіти. У люксовому номері з чудовим видом із вікна жінка відчує себе королевою.

 

Мамин графік – відпочинок чи важкі муки?

Перший день за графіком дружини зовсім знесилив Рому, адже йому довелося приготувати хачапурі, почистити килими, знайти спільну мову з дітьми. Донька Даша принципово не допомагала тату із домашніми справами. Дівчина серйозно налаштована перевиховати його за тиждень.

 

Які завдання повинен виконати герой 12 випуску «Хата на тата»?

Щоб перемогти у шоу та виграти грошову винагороду, татку необхідно:

  • прочитати книгу;
  • виступити з донькою на концерті;
  • знайти стабільну роботу;
  • позбавити сина телефонної залежності.

Цікаво побачити, як Ромчик впорається з усім, що доручила йому дружина Ольга? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 12 випуск від 02.12.2019 на Телепорталі.

Не встигли переглянути попередній випуск? Не гайте часу даремно – дивіться онлайн «Хата на тата» 8 сезон 11 випуск.