Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Віктор Заякін – майбутня рок-зірка
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8">«Хата на тата» 8 сезон</a> 13 випуск від 09.12.2019 ви побачите перевиховання Віктора Заякіна – фронтмена рок-гурту та зірки ютубу.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Віктор працює начальником бюро на Нікопольському заводі феросплавів, у центрі обробки інформації та зв’язку. Також татко дуже активний в медійному просторі. Він музикант, композитор і автор пісень. Віктор неймовірно кайфує, коли після його концерту глядачі дякують гучними оваціями, адже визнання публіки – це сенс його життя. У репертуарі майбутньої рок-зірки вже 50 пісень, якими він хоче підкорити світ.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Музичний гурт не має спеціально обладнаної студії, тому всі репетиції проводяться у квартирі Віктора. Чоловік по кілька разів на тиждень влаштовує домашні концерти, від яких у дружини голова йде обертом. Юля більш приземлена особистість, вона хоче домашнього затишку та теплих сімейних вечорів, але Віктору важливіша творчість…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Юлія працює медсестрою у консультативно-діагностичному центрі, а в позаробочий час доглядає за старенькими і хворими сусідами. Герой програми «Хата на тата» 2019 зовсім не цінує роботу дружини. Віктор вважає, що ставити крапельниці та робити уколи може кожен, а для створення геніальної музики потрібен талант.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не вистачає таткової уваги й дітям. Арсеній та Федя з усіма проблемами йдуть до мами. У хлопців перехідний вік, тому вони особливо гостро відчувають нестачу підтримки та справжньої чоловічої поради.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкті «Хата на тата» 13 випуск життя сім’ї Заякіних кардинально зміниться. Юлія вирушить на довгоочікуваний відпочинок, де на неї чекає справжній королівський релакс.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи зможе Віктор Заякін впоратися з графіком дружини та виконати обов’язкові завдання? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 13 випуск від 09.12.2019 на Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А ви бачили, як татко-мажор шукав призначення в житті? Якщо ні, то не гайте часу даремно – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8/vypusk-12">«Хата на тата» 8 сезон 12 випуск</a>.</span></p>

Віктор Заякін – майбутня рок-зірка

Всі випуски | Сезон 8

Віктор Заякін – майбутня рок-зірка


У проєкті «Хата на тата» 8 сезон 13 випуск від 09.12.2019 ви побачите перевиховання Віктора Заякіна – фронтмена рок-гурту та зірки ютубу.

Віктор працює начальником бюро на Нікопольському заводі феросплавів, у центрі обробки інформації та зв’язку. Також татко дуже активний в медійному просторі. Він музикант, композитор і автор пісень. Віктор неймовірно кайфує, коли після його концерту глядачі дякують гучними оваціями, адже визнання публіки – це сенс його життя. У репертуарі майбутньої рок-зірки вже 50 пісень, якими він хоче підкорити світ.

Музичний гурт не має спеціально обладнаної студії, тому всі репетиції проводяться у квартирі Віктора. Чоловік по кілька разів на тиждень влаштовує домашні концерти, від яких у дружини голова йде обертом. Юля більш приземлена особистість, вона хоче домашнього затишку та теплих сімейних вечорів, але Віктору важливіша творчість…

Юлія працює медсестрою у консультативно-діагностичному центрі, а в позаробочий час доглядає за старенькими і хворими сусідами. Герой програми «Хата на тата» 2019 зовсім не цінує роботу дружини. Віктор вважає, що ставити крапельниці та робити уколи може кожен, а для створення геніальної музики потрібен талант.

Не вистачає таткової уваги й дітям. Арсеній та Федя з усіма проблемами йдуть до мами. У хлопців перехідний вік, тому вони особливо гостро відчувають нестачу підтримки та справжньої чоловічої поради.

У проєкті «Хата на тата» 13 випуск життя сім’ї Заякіних кардинально зміниться. Юлія вирушить на довгоочікуваний відпочинок, де на неї чекає справжній королівський релакс.

Чи зможе Віктор Заякін впоратися з графіком дружини та виконати обов’язкові завдання? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 13 випуск від 09.12.2019 на Teleportal.ua.

А ви бачили, як татко-мажор шукав призначення в житті? Якщо ні, то не гайте часу даремно – дивіться онлайн «Хата на тата» 8 сезон 12 випуск.