Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дмитро Борнусов – майбутній депутат
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8">«Хата на тата» 8 сезон</a> 6 випуск від 07.10.2019 ви побачите перевиховання Дмитра Борнусов із Мартинівки.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дмитро Володимирович бачить себе майбутнім старостою села. Нинішню селищну раду він називає будинком, у якому пишуть казки. Чоловіка категорично не влаштовує влада: доріг немає, розвитку землеробства немає – лише одні пусті слова. По селу чоловік проводить агітацію, обіцяє всім, що коли проголосують за нього на виборах, то відразу стане краще жити. А от виховання дітей у таткову передвиборчу кампанію не входить.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дружина Вікторія вже сита по горло балачками чоловіка. Адже той хоче підняти село, але не може навести лад у власному домі. Поки у будинку обвалюється стеля, Діма думає, як збудувати новий сучасний сміттєпереробний завод. Вікторія вже 5 років не може дочекатися, коли чоловік закінчить ремонт у ванній кімнаті. Навіть у декреті жінка розраховує тільки на себе. Усі зароблені гроші Дмитро Борнусов вкладає в техніку. Останнім придбанням став дорогий комбайн «Нива», тим часом як дружині Вікторії доводиться розпускати старі кофти на нитки і в'язати носочки, щоб була якась копійка в хаті.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 6 випуску від 07.10.2019 шоу «Хата на тата» Вікторія нарешті здійснить свою мрію і поїде на відпочинок до Одеси. Там на жінку чекає п’ятизірковий готель, номер із видом на море, купання з дельфінами і справжній релакс. </span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Які завдання має виконати герой 6 випуску «Хата на тата» 8 сезон?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тато прожив день за графіком дружини, і його нерви вже на межі. Таку гору справ він називає переліком для засуджених. Але Дмитро навіть не здогадується, що за тиждень йому також потрібно встигнути:</span></p><ol dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Разом із Каріною підготувати танцювальний номер.</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Навчити Зарінку зав’язувати шнурки.</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Закінчити ремонт у ванній кімнаті.</span></li></ol><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи впорається Дмитро Володимирович із завданнями дружини? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 6 випуск від 07.10.2019 на Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? На гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8/vypusk-5">«Хата на тата» 8 сезон 5 випуск</a>.</span></p>

Дмитро Борнусов – майбутній депутат

Всі випуски | Сезон 8

Дмитро Борнусов – майбутній депутат


У проєкті «Хата на тата» 8 сезон 6 випуск від 07.10.2019 ви побачите перевиховання Дмитра Борнусов із Мартинівки.

Дмитро Володимирович бачить себе майбутнім старостою села. Нинішню селищну раду він називає будинком, у якому пишуть казки. Чоловіка категорично не влаштовує влада: доріг немає, розвитку землеробства немає – лише одні пусті слова. По селу чоловік проводить агітацію, обіцяє всім, що коли проголосують за нього на виборах, то відразу стане краще жити. А от виховання дітей у таткову передвиборчу кампанію не входить.

Дружина Вікторія вже сита по горло балачками чоловіка. Адже той хоче підняти село, але не може навести лад у власному домі. Поки у будинку обвалюється стеля, Діма думає, як збудувати новий сучасний сміттєпереробний завод. Вікторія вже 5 років не може дочекатися, коли чоловік закінчить ремонт у ванній кімнаті. Навіть у декреті жінка розраховує тільки на себе. Усі зароблені гроші Дмитро Борнусов вкладає в техніку. Останнім придбанням став дорогий комбайн «Нива», тим часом як дружині Вікторії доводиться розпускати старі кофти на нитки і в'язати носочки, щоб була якась копійка в хаті.

У 6 випуску від 07.10.2019 шоу «Хата на тата» Вікторія нарешті здійснить свою мрію і поїде на відпочинок до Одеси. Там на жінку чекає п’ятизірковий готель, номер із видом на море, купання з дельфінами і справжній релакс. 

 

Які завдання має виконати герой 6 випуску «Хата на тата» 8 сезон?

Тато прожив день за графіком дружини, і його нерви вже на межі. Таку гору справ він називає переліком для засуджених. Але Дмитро навіть не здогадується, що за тиждень йому також потрібно встигнути:

  1. Разом із Каріною підготувати танцювальний номер.
  2. Навчити Зарінку зав’язувати шнурки.
  3. Закінчити ремонт у ванній кімнаті.

Чи впорається Дмитро Володимирович із завданнями дружини? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 6 випуск від 07.10.2019 на Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? На гайте часу – дивіться онлайн «Хата на тата» 8 сезон 5 випуск.