Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Частина 1. Руслан Патентний – равликовий магнат
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8">«Хата на тата» 8 сезон</a> 7 випуск від 14.10.2019 ви побачите перевиховання Руслана Патентного.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поки в селі всі працюють на землі, Руслан розробляє бізнес-плани. Остання геніальна ідея чоловіка – розведення равликів. Усю брудну роботу по господарству чоловік перекинув на тендітні плечі дружини. Валерії доводиться трудитися не покладаючи рук. Поки Руслан чекає прориву в бізнесі, усі гроші заробляє Лера. Жінка працює в наркологічному центрі – робота дуже відповідальна і складна. Коли мама 24 години на зміні, татко кайфує: дивиться новини, фільми, але найбільше чоловіку подобаються передачі про подорожі. Герой шоу «Хата на тата» 8 сезон мріє побачити гору Еверест.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Беручи приклад з батька, семирічний Ваня також займається бізнесом. За зароблені гроші хлопець мріє купити батут і виконувати на ньому фізичні вправи. А от трирічна Арінка взагалі не знає, хто такий тато. Меншій доньці Руслан зовсім не приділяє уваги. Через таткову байдужість Аріна майже не говорить і має залежність від телефону. Тільки старша дочка Ліза пам’ятає ті часи, коли Руслан був ідеальним батьком: учив кататися на велосипеді, приходив у садочок на свята, малював разом із нею. Але згодом і вона розчарувалася в чоловікові.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У шоу «Хата на тата» випуску 7 від 14.10.2019 Валерія зізнається, що виходила заміж за зовсім іншого Руслана: ніжного, турботливого, працьовитого. Оскільки сама Лера не може достукатися до Русіка – їй допоможе шоу «Хата на тата» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Що чекає в перший день на головного героя 7 випуску «Хата на тата» 8 сезон?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поки Валерія милуватиметься горами в Карпатах, татко спробує встигнути за ритмом дружини. У перший день йому доведеться:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>почистити клітки тварин;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>звозити собак на щеплення;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>зліпити вареники;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>посадити розсаду.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Як впорається Руслан Патентний із завданнями дружини? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 7 випуск від 14.10.2019 на Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? На гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8/vypusk-6">«Хата на тата» 8 сезон 6 випуск</a>.</span></p>

Частина 1. Руслан Патентний – равликовий магнат

Всі випуски | Сезон 8

Частина 1. Руслан Патентний – равликовий магнат


У проєкті «Хата на тата» 8 сезон 7 випуск від 14.10.2019 ви побачите перевиховання Руслана Патентного.

Поки в селі всі працюють на землі, Руслан розробляє бізнес-плани. Остання геніальна ідея чоловіка – розведення равликів. Усю брудну роботу по господарству чоловік перекинув на тендітні плечі дружини. Валерії доводиться трудитися не покладаючи рук. Поки Руслан чекає прориву в бізнесі, усі гроші заробляє Лера. Жінка працює в наркологічному центрі – робота дуже відповідальна і складна. Коли мама 24 години на зміні, татко кайфує: дивиться новини, фільми, але найбільше чоловіку подобаються передачі про подорожі. Герой шоу «Хата на тата» 8 сезон мріє побачити гору Еверест.

Беручи приклад з батька, семирічний Ваня також займається бізнесом. За зароблені гроші хлопець мріє купити батут і виконувати на ньому фізичні вправи. А от трирічна Арінка взагалі не знає, хто такий тато. Меншій доньці Руслан зовсім не приділяє уваги. Через таткову байдужість Аріна майже не говорить і має залежність від телефону. Тільки старша дочка Ліза пам’ятає ті часи, коли Руслан був ідеальним батьком: учив кататися на велосипеді, приходив у садочок на свята, малював разом із нею. Але згодом і вона розчарувалася в чоловікові.

У шоу «Хата на тата» випуску 7 від 14.10.2019 Валерія зізнається, що виходила заміж за зовсім іншого Руслана: ніжного, турботливого, працьовитого. Оскільки сама Лера не може достукатися до Русіка – їй допоможе шоу «Хата на тата» 2019.

 

Що чекає в перший день на головного героя 7 випуску «Хата на тата» 8 сезон?

Поки Валерія милуватиметься горами в Карпатах, татко спробує встигнути за ритмом дружини. У перший день йому доведеться:

  • почистити клітки тварин;
  • звозити собак на щеплення;
  • зліпити вареники;
  • посадити розсаду.

Як впорається Руслан Патентний із завданнями дружини? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 7 випуск від 14.10.2019 на Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? На гайте часу – дивіться онлайн «Хата на тата» 8 сезон 6 випуск.