Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Частина 2. Руслан Патентний – бізнесмен від Бога стає простим робітником
<p><span>У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8">«Хата на тата» 8 сезон</a> 8 випуск від 21.10.2019 продовжується перевиховання равликового магната – Руслана Патентного.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Татко ледве пережив день за графіком дружини, і після такого шаленого ритму йому потрібен двотижневий відпочинок. Але проєкт «Хата на тата» не дасть Русіку розслабитися, адже до повернення мами чоловік має виконати такі завдання:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>подарувати синові батут;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>влаштуватися на роботу;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>здійснити мрію Лізи;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>стати татом для Арінки.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо Руслан не встигне впоратися хоча б із якимось завданням, то не виграє грошовий приз – 50 000 гривень. Ліза, Іван і Аріна не вірять у тата, вони вважають поставлені задачі нереальними, але Руслан Патентний налаштований довести протилежне. Чи не відступить чоловік на півдороги? Дивіться у продовженні шоу «Хата на тата» 8 сезон.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Розпочати виконання списку обов’язкових справ тато вирішує зі спілкування з найменшою донькою – Аріною. Дівчинка зовсім не сприймає і не слухає його, а також називає мамою. Цілих дві години Руслан вчитиме доньку казати на нього тато, але все марно. Чоловік очікуватиме миттєвого результату, але виявиться, що з дитиною потрібно займатися постійно. Поради щодо спілкування з маленькими дітьми тато шукатиме в інтернеті. Які секрети відкриє всесвітня павутина герою проєкту «Хата на тата» 8 випуску від 21.10.2019?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом мама насолоджуватиметься відпочинком у казкових Карпатах. На свіжому повітрі серед безмежних гір жінка нарешті відчує себе щасливою. Валерія чекає, що проєкт змінить її чоловіка, і той нарешті влаштується на постійну роботу та почне заробляти реальні гроші для сім’ї, а не вигадувати безглузді бізнес-плани.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи покається Русік у своїх помилках? Чи зрозуміє, чого чекають від нього близькі люди? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 8 випуск від 21.10.2019 на Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? На гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata/sezon-8/vypusk-7">«Хата на тата» 8 сезон 7 випуск</a>.</span></p>

Частина 2. Руслан Патентний – бізнесмен від Бога стає простим робітником

Всі випуски | Сезон 8

Частина 2. Руслан Патентний – бізнесмен від Бога стає простим робітником

У проєкті «Хата на тата» 8 сезон 8 випуск від 21.10.2019 продовжується перевиховання равликового магната – Руслана Патентного.

Татко ледве пережив день за графіком дружини, і після такого шаленого ритму йому потрібен двотижневий відпочинок. Але проєкт «Хата на тата» не дасть Русіку розслабитися, адже до повернення мами чоловік має виконати такі завдання:

  • подарувати синові батут;
  • влаштуватися на роботу;
  • здійснити мрію Лізи;
  • стати татом для Арінки.

Якщо Руслан не встигне впоратися хоча б із якимось завданням, то не виграє грошовий приз – 50 000 гривень. Ліза, Іван і Аріна не вірять у тата, вони вважають поставлені задачі нереальними, але Руслан Патентний налаштований довести протилежне. Чи не відступить чоловік на півдороги? Дивіться у продовженні шоу «Хата на тата» 8 сезон.

Розпочати виконання списку обов’язкових справ тато вирішує зі спілкування з найменшою донькою – Аріною. Дівчинка зовсім не сприймає і не слухає його, а також називає мамою. Цілих дві години Руслан вчитиме доньку казати на нього тато, але все марно. Чоловік очікуватиме миттєвого результату, але виявиться, що з дитиною потрібно займатися постійно. Поради щодо спілкування з маленькими дітьми тато шукатиме в інтернеті. Які секрети відкриє всесвітня павутина герою проєкту «Хата на тата» 8 випуску від 21.10.2019?

Тим часом мама насолоджуватиметься відпочинком у казкових Карпатах. На свіжому повітрі серед безмежних гір жінка нарешті відчує себе щасливою. Валерія чекає, що проєкт змінить її чоловіка, і той нарешті влаштується на постійну роботу та почне заробляти реальні гроші для сім’ї, а не вигадувати безглузді бізнес-плани.

Чи покається Русік у своїх помилках? Чи зрозуміє, чого чекають від нього близькі люди? Дивіться онлайн у проєкті «Хата на тата» 8 сезон 8 випуск від 21.10.2019 на Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? На гайте часу – дивіться онлайн «Хата на тата» 8 сезон 7 випуск.