Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Анонс 9 сезону: який він, Холостяк-2019?
<p><strong>Готуйтеся до довгоочікуваної прем'єри проекту «Холостяк»! Вже 8 березня на сайті Teleportal.ua ви побачите, як найбільш затребуваний самотній чоловік України почне пошуки своєї другої половинки.</strong></p><p>Сотні жінок мріють стати обраницею красеня Нікіти Добриніна, але тільки одній головний холостяк країни подарує заповітну каблучку.</p><p>Анонс романтичного реаліті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9" rel="noopener noreferrer" target="_blank"><strong>Холостяк 9 сезон</strong></a> показує перші кадри з головним героєм шоу - Нікітою Добриніним. У 2019 глядачок чекає особливий сезон, адже вони вибирали кандидата на роль холостяка самі! Дивіться перші кадри з Нікітою Добриніним у трейлері шоу Холостяк 9 сезон на сайті Teleportal.ua.</p><p><a href="https://teleportal.ua/person/nikita-dobrinin">Нікіта Добринін</a> - теле- і радіоведучий, головний редактор чоловічого журналу, любитель спорту і подорожей, підкорювач жіночих сердець. На відміну від попередніх героїв проекту Холостяк, Нікіта вже спробував на собі на всю красу і прикрості шлюбу, а значить - у нього вже трохи інші вимоги до жінок.</p><p>Дивіться трейлер проекту Холостяк 9 сезон зараз - і не пропустіть прем'єру 08.03.2019 на сайті Teleportal.ua!</p><p><br></p><p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-1" rel="noopener noreferrer" target="_blank"><strong>Дивитися онлайн Холостяк 9 сезон 1 випуск від 08.03.2019</strong></a><strong><br></strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-2" rel="noopener noreferrer" target="_blank"><strong>Дивитися онлайн Холостяк 9 сезон 2 випуск від 15.03.3019</strong></a></p>

Анонс 9 сезону: який він, Холостяк-2019?

Всі випуски | Сезон 9

Анонс 9 сезону: який він, Холостяк-2019?

Готуйтеся до довгоочікуваної прем'єри проекту «Холостяк»! Вже 8 березня на сайті Teleportal.ua ви побачите, як найбільш затребуваний самотній чоловік України почне пошуки своєї другої половинки.

Сотні жінок мріють стати обраницею красеня Нікіти Добриніна, але тільки одній головний холостяк країни подарує заповітну каблучку.

Анонс романтичного реаліті Холостяк 9 сезон показує перші кадри з головним героєм шоу - Нікітою Добриніним. У 2019 глядачок чекає особливий сезон, адже вони вибирали кандидата на роль холостяка самі! Дивіться перші кадри з Нікітою Добриніним у трейлері шоу Холостяк 9 сезон на сайті Teleportal.ua.

Нікіта Добринін - теле- і радіоведучий, головний редактор чоловічого журналу, любитель спорту і подорожей, підкорювач жіночих сердець. На відміну від попередніх героїв проекту Холостяк, Нікіта вже спробував на собі на всю красу і прикрості шлюбу, а значить - у нього вже трохи інші вимоги до жінок.

Дивіться трейлер проекту Холостяк 9 сезон зараз - і не пропустіть прем'єру 08.03.2019 на сайті Teleportal.ua!


Дивитися онлайн Холостяк 9 сезон 1 випуск від 08.03.2019
Дивитися онлайн Холостяк 9 сезон 2 випуск від 15.03.3019