Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перше індивідуальне побачення і ніжний масаж від Холостяка
<p>Щасливі власниці троянд від Нікіти Добриніна в шоу Холостяк 15.03.2019 стукають валізами і підборами, поспішаючи заселитися в будинок, де 12 тижнів будуть переживати романтичну казку. Усі з нетерпінням чекають появи холостяка, але чоловіка все немає і немає... Куди ж пропав Нікіта Добринін?</p> <p>Новосілля в учасниць <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">Холостяк 9 сезон</a> 2 випуск почалося з маленьких кексів із рожевою глазур'ю, на яких Добринін залишив різні побажання. Кому з дівчат вручили звання найбільш недоступної, найсексуальнішої, найсміливішої або найщирішої? Дізнайся вже сьогодні! Перші інтриги та пекучі ревнощі дають про себе знати.</p> <p>А поки учасниці Холостяк 2019 перевертали будинок у пошуках першого запрошення на побачення, перша на проекті романтична зустріч уже йшла повним ходом! Нікіта полетів до Єгипту разом із протилежностями Юлею та Настею. Упевнена в собі блондинка Юля зухвала, напориста, любить демонструвати красу свого тіла й підкреслювати її відкритими вбраннями. Настя – мила і сором'язлива. Завдяки шоу Холостяк 9 сезон вона вперше опинилася за кордоном. У 2 випуску Нікіта Добринін придумав для дівчат незабутню прогулянку на яхті та заняття дайвінгом. Юля точно знала, що затьмарить Настю. Але обернулося все несподіванкою. Як пройшло перше побачення і хто залишився з трояндою – дивись Холостяк 15.03.2019 випуск 2.</p> <p>Сьогодні будинок стривожило не тільки перше побачення, але й перший індивідуальний подарунок. Хто його отримає? Кожна дівчина потай сподівається, що саме вона. Наприклад, при знайомстві з Нікітою Оля просила його порушити правила проекту. Чи отримає дівчина «особливе ставлення» від Холостяка 2019? І кому пощастить відчути неймовірне – особистий масаж від Добриніна, холостяка 9 сезону!</p> <p>Дивись онлайн Холостяк 9 сезон 2 випуск на сайті Teleportal.ua. На сьогоднішній церемонії троянд проект покинуть ще дві дівчини. Хто це буде? І чому Нікіта Добринін вирішив від них позбутися? Відповіді чекають тебе вже цього вечора.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-1">Холостяк 9 сезон 1 випуск</a>.</p>

Перше індивідуальне побачення і ніжний масаж від Холостяка

Всі випуски | Сезон 9

Перше індивідуальне побачення і ніжний масаж від Холостяка

Щасливі власниці троянд від Нікіти Добриніна в шоу Холостяк 15.03.2019 стукають валізами і підборами, поспішаючи заселитися в будинок, де 12 тижнів будуть переживати романтичну казку. Усі з нетерпінням чекають появи холостяка, але чоловіка все немає і немає... Куди ж пропав Нікіта Добринін?

Новосілля в учасниць Холостяк 9 сезон 2 випуск почалося з маленьких кексів із рожевою глазур'ю, на яких Добринін залишив різні побажання. Кому з дівчат вручили звання найбільш недоступної, найсексуальнішої, найсміливішої або найщирішої? Дізнайся вже сьогодні! Перші інтриги та пекучі ревнощі дають про себе знати.

А поки учасниці Холостяк 2019 перевертали будинок у пошуках першого запрошення на побачення, перша на проекті романтична зустріч уже йшла повним ходом! Нікіта полетів до Єгипту разом із протилежностями Юлею та Настею. Упевнена в собі блондинка Юля зухвала, напориста, любить демонструвати красу свого тіла й підкреслювати її відкритими вбраннями. Настя – мила і сором'язлива. Завдяки шоу Холостяк 9 сезон вона вперше опинилася за кордоном. У 2 випуску Нікіта Добринін придумав для дівчат незабутню прогулянку на яхті та заняття дайвінгом. Юля точно знала, що затьмарить Настю. Але обернулося все несподіванкою. Як пройшло перше побачення і хто залишився з трояндою – дивись Холостяк 15.03.2019 випуск 2.

Сьогодні будинок стривожило не тільки перше побачення, але й перший індивідуальний подарунок. Хто його отримає? Кожна дівчина потай сподівається, що саме вона. Наприклад, при знайомстві з Нікітою Оля просила його порушити правила проекту. Чи отримає дівчина «особливе ставлення» від Холостяка 2019? І кому пощастить відчути неймовірне – особистий масаж від Добриніна, холостяка 9 сезону!

Дивись онлайн Холостяк 9 сезон 2 випуск на сайті Teleportal.ua. На сьогоднішній церемонії троянд проект покинуть ще дві дівчини. Хто це буде? І чому Нікіта Добринін вирішив від них позбутися? Відповіді чекають тебе вже цього вечора.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Холостяк 9 сезон 1 випуск.