Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Вечірка-знайомство і перша церемонія троянд
<p style="text-align:justify">Найромантичніше шоу країни повертається на телеекрани! Після цілого року очікування поспішай дивитися Холостяк 9 сезон у свято весни й прекрасних чуйних жінок – 8 Березня!</p> <p style="text-align:justify">За щасливою традицією казка в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">Холостяк 9 сезон</a> випуск 1 від 08.03.2019 починається зі знайомства з головним героєм проекту та викрадачем сердець учасниць. У цьому сезоні вперше холостяка вибирали за допомогою голосування всіх глядачок СТБ. Беззаперечним переможцем став Нікіта Добринін – відомий український теле- і радіоведучий. Він дуже симпатичний чоловік, талановитий і успішний, активно займається спортом: кроссфітом, стрільбою і навіть тайським боксом! А його усмішка не може не заворожити!</p> <p style="text-align:justify">Чого ж чекає Нікіта Добринін від участі в проекті Холостяк 2019? Розкрий секрет у 1 випуску! Холостяк 9 сезону поділиться своїми переживаннями й відчуттями, надіями й баченням власної сім'ї. Нікіта вже був одружений, але спільного щастя подружжю так і не вдалося побудувати... Болючий досвід зробив чоловіка обережним у виборі пари, щоб знову не зробити помилки. Учасницям Холостяк 9 випуск 1 доведеться докласти всіх зусиль, щоб переконати його – вона та сама, єдина!</p> <p style="text-align:justify">Велику роль у формуванні цього образу відіграє саме знайомство. Сьогодні 25 відчайдушних і сміливих дівчат вперше побачать Холостяка. Як вони будуть справляти на нього враження? Кожна вибере свою тактику. Плетиво інтриг почнеться вже в салоні лімузина!</p> <p style="text-align:justify">Скромність, впевненість, епатаж, ділова хватка або авантюра – що вибере Нікіта Добринін у шоу Холостяк 9 сезон 1 випуск? Дивись онлайн на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">У 1 випуску Холостяк 9 від 08.03.2019 починається нова історія кохання, завдовжки у 12 болісних тижнів очікування і туги, щастя і радості, ніжності і пристрасті, гірких сліз і пекучих розчарувань! Уже сьогодні шоу закінчиться для 10 учасниць... Дізнайся, кому Нікіта Добринін відкриє двері до подорожей і незабутніх побачень?</p>

Вечірка-знайомство і перша церемонія троянд

Всі випуски: дивись з початку сезону

Вечірка-знайомство і перша церемонія троянд

Найромантичніше шоу країни повертається на телеекрани! Після цілого року очікування поспішай дивитися Холостяк 9 сезон у свято весни й прекрасних чуйних жінок – 8 Березня!

За щасливою традицією казка в шоу Холостяк 9 сезон випуск 1 від 08.03.2019 починається зі знайомства з головним героєм проекту та викрадачем сердець учасниць. У цьому сезоні вперше холостяка вибирали за допомогою голосування всіх глядачок СТБ. Беззаперечним переможцем став Нікіта Добринін – відомий український теле- і радіоведучий. Він дуже симпатичний чоловік, талановитий і успішний, активно займається спортом: кроссфітом, стрільбою і навіть тайським боксом! А його усмішка не може не заворожити!

Чого ж чекає Нікіта Добринін від участі в проекті Холостяк 2019? Розкрий секрет у 1 випуску! Холостяк 9 сезону поділиться своїми переживаннями й відчуттями, надіями й баченням власної сім'ї. Нікіта вже був одружений, але спільного щастя подружжю так і не вдалося побудувати... Болючий досвід зробив чоловіка обережним у виборі пари, щоб знову не зробити помилки. Учасницям Холостяк 9 випуск 1 доведеться докласти всіх зусиль, щоб переконати його – вона та сама, єдина!

Велику роль у формуванні цього образу відіграє саме знайомство. Сьогодні 25 відчайдушних і сміливих дівчат вперше побачать Холостяка. Як вони будуть справляти на нього враження? Кожна вибере свою тактику. Плетиво інтриг почнеться вже в салоні лімузина!

Скромність, впевненість, епатаж, ділова хватка або авантюра – що вибере Нікіта Добринін у шоу Холостяк 9 сезон 1 випуск? Дивись онлайн на Teleportal.ua.

У 1 випуску Холостяк 9 від 08.03.2019 починається нова історія кохання, завдовжки у 12 болісних тижнів очікування і туги, щастя і радості, ніжності і пристрасті, гірких сліз і пекучих розчарувань! Уже сьогодні шоу закінчиться для 10 учасниць... Дізнайся, кому Нікіта Добринін відкриє двері до подорожей і незабутніх побачень?